سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد

‘Game Of Thrones’ و حواشی ساخت انیمه ی آن..‌..!!

‘Game Of Thrones’ یکی از جذاب ترین سریال های چند فصلی دهه ی اخیر تلویزیون آمریکا حالا با   انیمه ی ساخته شده از آن برمی گردد!

 

‘Game Of Throne’ به صورت انیمه ای به نظر شما چقدر میتونه مخاطب رو به خودش جلب کنه!؟؟

“Game of Thrones” «بازی تاج و تخت» بسیار عالی هست و انیمه ی آن به طرز دیوانه واری خوبه!

“Game of Thrones”  «بازی تاج و تخت» یکی از سریال هایی است که همواره از آن لذت بردیم ، بیشتر بخاطر اینکه اون به ما زمان کافی برای گرفتن تمامی آن نکات و مختصرات تلویزیونی مهمی که نیاز داشتیم را می‌داد ؛ اما این آخرین نسخه‌ای که از آن تا به حال ساخته شده است ، بهترین آن می‌باشد .

ساخته شده توسط کاربر یوتیوب”YouTube” مالک”Malec” ،
این برند آغازین جدید «بازی تاج و تخت»”Game of Thrones” تعهد گرفته شده از دوران ژاپنی است و با درخششی تمام شکوهمند پخش می‌شود .

بنابراین اگر شما می‌خواستید که ببینید که “Game Of Thrones” ممکن است چه شکلی داشته باشد اگر آن یک هنرمند انیمه خیالی و تصوری می‌بود ، الآن شما این فرصت را دارید تا در واقعیت آن را ببینید . لذت ببرید !

ما عاشق حسی که از این تم آهنگ راک جدید دریافت می‌کنیم هستیم ، شما اینطور نیستید ؟

در خبر های کمی هیجان انگیز این موضوع بیشتر و بیشتر محتمل می‌شود که فصل پایانی فیلم «بازی تاج و تخت»”Game of Thrones” تا سال ۲۰۱۹ به تأخیر می‌افتد .

اخبار خوب در حالی که قرار است که این قسمت ها بیشتر و طولانی تر شوند و احتمالاً بهتر از چیزی که قبلاً بودند ساخته شوند ؛ حداقل طبق گفته‌ی خودِ “Ser Davos” ، لیام کانینگهام”Liam Cunningham” ؛ وجود دارند .

مرتبط : ده تئوری فیلم «بازی تاج و تخت»”Game of Thrones” که هنوز ممکن است تحقق یابند .

لیام کانینگهام”Liam Cunningham” اخیراً توضیح داده است :« این قسمت ها از فیلم «بازی تاج و تخت»”Game of Thrones” قطعاً قرار است که بزرگتر و بنا بر چیزی که من شنیدم ، طولانی تر باشد .»

« ما درست داریم از الآن تا تابستان فیلم برداری می‌کنیم .»

« زمانی که شما درباره‌ی آن فکر می‌کنید ، تا زمانی که قرار بود آخرین فصل را انجام دهیم ، ما شش ماه برای فیلمبرداری ده قسمت فرصت داشتیم ، بنابراین ما داریم مسیری بیشتر از شش قسمت را طی می‌کنیم … که به وضوح به
قسمت های طولانی تری برگردان می‌شود .»

ما مطمئن هستیم که ارزش آن انتظار را خواهد داشت .

 

Game Of ThronesGame Of ThronesGame Of ThronedGame Of ThronesGame Of Thrones

جهت عضویت در کانال تلگرام نسیم ورد کلیک کنید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
موبایلتو شارژ کن