سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد

مدل سابق مجله «پل_ی بو_ی»: با ترامپ رابطه داشتم

سخنگوی کاخ سفید در واکنش به ادعای کرن مک دوگال اظهار داشت: «این یک ماجرای قدیمی و بخش دیگری از اخبار جعلی است. رئیس جمهوری می گوید هرگز با مک دوگال رابطه نداشته است.»

880x495_story-6aac180d-7fbf-57b7-a3f9-4b5008c06704_386492

یک مدل سابق مجله «پل_ی بو_ی» می گوید با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا رابطه داشته است.

به گزارش نشریه «نیویورکر» دونالد ترامپ و اطرافیان او تلاشهایی برای پنهان نگه داشتن این رابطه انجام داده اند. از جمله این اقدامات می توان به برگزاری ملاقاتهای مخفیانه، تلاش برای پرداخت حق السکوت و دستیابی به توافقات حقوقی اشاره کرد.

کرن مک دوگال، یک مدل سابق مجله «پل_ی بو_ی» است که در متنی هشت صفحه ای مدعی رابطه ای ۹ ماهه با دونالد ترامپ شده است.

به گفته این مدل ۴۶ ساله دونالد ترامپ به طور خاص نسبت به عدم به جا ماندن اثری از رابطه شان حساس بوده است. او به طور مشخص به تلاش دونالد ترامپ برای عدم خرید بلیط هواپیما برای او اشاره کرده است. این مدل سابق «پل_ی بو_ی» می گوید دونالد ترامپ هزینه بلیط ها را پس از خرید به وی بازپرداخت می کرده است.

رئیس جمهوری آمریکا برقراری رابطه با کرن مک دوگال را تکذیب کرده است. به گزارش شبکه «ان بی سی» سخنگوی کاخ سفید در این مورد اظهار داشته است: «این یک ماجرای قدیمی و بخش دیگری از اخبار جعلی است. رئیس جمهوری می گوید هرگز با مک دوگال رابطه نداشته است.»

هفته نامه «نیویورکر» در حالی ادعاهای کرن مک دوگال را منتشر کرده است که مایکل کوهن، وکیل دونالد ترامپ دو روز پیش پرداخت مبلغ ۱۳۰ هزار دلار به استورمی دنیلز، هنرپیشه فیلمهای بزرگسالان را تائید کرده بود. استورمی دنیلز ادعا کرده که با دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۶ میلادی رابطه جنسی داشته است.

مایکل کوهن تاکید کرده که دونالد ترامپ با استورمی دنیلز رابطه نداشته است و او از منابع مالی شخصی خود تصمیم به پرداخت ۱۳۰ هزار دلار به این هنرپیشه فیلمهای پورنو گرفته است.

به گفته کرن مک دوگال رابطه او با دونالد ترامپ در ماه آوریل سال ۲۰۰۷ خاتمه یافت. دوستان کرن مک دوگال دلیل اتمام این رابطه را توهین دونالد ترامپ به مادر این مدل سابق «پلی بوی» و اظهارات نژادپرستانه و توهین آمیز درباره یکی از دوستان وی اعلام کرده اند.

جهت عضویت در کانال تلگرام نسیم ورد کلیک کنید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
موبایلتو شارژ کن