سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

قاضی حکم داد که دکتر دره باید وکیل جدیدی در پرونده طلاق از نیکول یانگ انتخاب کند.

دکتر دره باید در پرونده طلاقش وکیل جدیدی انتخاب کند.

 قاضی هوارد کینگ، حکم داد که وکیل مشهور لورا واسر برای پرونده طلاق دره ، نمی توانند وکالت او را در جداییش از همسرش نیکول یانگ به عهده بگیرند.

واسر به عنوان یکی از بزرگترین وکلای طلاق در لس آنجلس شناخته می شود ، که پرونده های افراد مشهوری از جمله کیم کارداشیان را بررسی می کند.

اما یانگ و وکیل او در دادگاه هایی که قبلاً کینگ گفته بود استدلال می کردند که قبلاً دره و یانگ در دوره ازدواجشان جدا شده بودند. واسر “از نظر صلاحیت” از پرونده دره محروم شد زیرا او با کینگ کار می کرد.

وکیل یانگ ، سامانتا اسپکتور ، سعی در رد صلاحیت کینگ و واسر از پرونده را داشت ، زیرا یانگ ادعا کرد کینگ از زمان نامزدی این زوج مثل او و وکیل خانواده دره عمل کرده است.

این حرکت یک پیروزی بزرگ برای نیکول و اسپکتور است – یکی دیگر از بزرگترین نامهای حقوقی است ، که اغلب مقابل واسر قرار می گیرد.

طبق حکمی که توسط Page Six گزارش شد و این هفته در دادگاه لس آنجلس ثبت شد ، قاضی حکم داد که “به” دستور داده شده است که در اسرع وقت مشاوره بگیرد “.

نمایندگان دره نظری ندادند.

دره در حالی که در دوره طلاق به سر می برد ، از همسر موقتش حمایت می کند. این زوجین از ماه ژوئن گذشته که خواستار طلاق شدند ، در حال درگیری با یکدیگر بودند. نیکول ، 51 ساله ، دره را به عنوان یک کنترل عجیب و غریب که “او را مجبور” کرد قبل از ازدواج “تحت فشار شدید” در روز عروسیش  امضا کند ، نقاشی کرده است. 

دره و نیکول 24 ساله ازدواج کردند. طبق روزنامه های دادگاه ، آنها در 27 مارس 2020 جدا شدند.

گفته می شود دارایی دره حدود 800 میلیون دلار است.

دره اخیراً بخاطر آنوریسم مغزی در بیمارستان بستری شد و در ژانویه مرخص شد.

.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا