سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مری جی. بلایژ در مستند جدید فاش میکند که “او نمی خواست زندگی کند”.

مری جی. بلایژ در تریلر مستند جدیدش می گوید که هنگام ضبط آلبوم اصلی 1994 “زندگی من” نکته ای وجود داشت او “افسرده بود و نمی خواست زندگی کند”. 

فیلم “Mary J. Blige: My Life” در Amazon Prime مشهور شدن اسطوره  R&B و ساخت آن آلبوم را دنبال می کند.

او در کلیپ می گوید ، “My Life” احتمالاً تاریک ترین آلبوم من در یکی از تاریک ترین زمان هایی است که داشته ام. ” او می افزاید: “بیشتر اوقات فقط افسرده بودم و نمی خواستم زندگی کنم. من همه آنها را در درونم داشتم و می توانستم آن را بخوانم و بنویسم ، و من نمی دانستم که بسیاری از مردم همین احساس را دارند.” 

او همچنین می گوید که موسیقی ناجی اش در اوایل زندگیش که در برانکس بزرگ می شد  بود.

“فکر می کنم تنها چیزی که ما را راهنمایی می کرد موسیقی بود. این من را نجات داد. در محله ای که ما در آن زندگی می کردیم ، شبیه زندانه. خیلی اشتباه بود و خیلی هم بود. باید از این وضع بیرون می آمدم. به همین دلیل آن قلم را داشتم. “

آلیشیا کیز ، تاراجی پی. هنسون و شان کامبز همه در این مستند حضور دارند. کامبز تهیه کننده مشترک بلایژ برای این فیلم بود و Quincy Jones به عنوان تهیه کننده اجرایی موسیقی فعالیت داشت.

بلایژ ، نه بار برنده جایزه گرمی ، با سریال هایی مثل “Umbrella Academy”،”Betty and Coretta” و “Respect” نیز در حرفه بازیگری موفق بوده است. او برای بازی در فیلم “Mudbound” دو نامزدی اسکار به دست آورد.

این بانوی 50 ساله برای اولین بار در سال 1991 هنگامی که با Uptown Records به کارگردانی آندره هارل را امضا کرد ، وارد صحنه شد. او در ادامه 13 آلبوم منتشر کرد.

خواننده “Share My World” با افرادی همچون التون جان ، جورج مایکل ، Nas و A $ AP Rocky کار کرده است.

این مستند از تاریخ 25 ژوئن در آمازون پرایم در دسترس خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا