سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

برایان آستین گرین می گوید من درباره مگان فاکس و میشن کلی به روش خودم همه چی را فهمیدم.

این بازیگر در Hollywood Raw podcast با میزبانان داکس هولت و آدام گلی حضور پیدا کرد  و درباره  زندگی اش بعد از جدایی از مگان فاکس صحبت کرد.

مگان 34 ساله از آن زمان با رپر میشن گان کلی 30 ساله دیده شده است و گرین در پادکست اعتراف کرده است که رابطه آنها را خودش فهمید.

گرین 47 ساله گفت: “من به روش خودم فهمیدم. و جزییاتش را به شما در مورد آن خواهم گفت. “

گرین همچنین درباره چگونگی برخورد با رابطه فاکس با رپر که نام واقعی اش کلسون بیکر است ،صحبت کرد. این زوج جدا شده ، که پس از شروع رابطه در سال 2004، در سال 2006 نامزد کردند در سال 2010 با هم ازدواج کردند ، سه فرزند مشترک دارند: پسران نوه شانون ، 7 ساله ، بدی رانسوم ، 6 ساله و ریور جورنی ، 3 ساله.

او درباره عکسها و گزارش هایی که از فاکس و کلی بیرون  می آید گفت: “شما می توانید این چیزها را نادیده بگیرید  ، همان کاری است که من سعی می کنم انجام دهم.” “من سعی می کنم هیچ چیزی را نخوانم و به چیزی نگاه نکنم و خودم را درگیر آن نکنم. فقط سرم را پایین نگه  می دارم و روی بچه ها تمرکز کنم. می دانم که او  هم قصد دارد همین کار را انجام دهد.”

او در مورد قضاوتها درباره فاکس ، که او در خارج از کشور مشغول کار است و نزدیک بچه ها نیست گفت : ما مثل قبل سفر می کنیم و کار می کنیم. فرقی با گذشته نیست ولی ما دیگر دیگر با هم نیستیم. این کاری است که ما 15 سال انجام داده ایم. وقتی یک نفرمان  مسافرت و  مشغول کار است آن یکی میاد و از اوضاع در خانه و بچه ها مراقبت می کند و این وضعیت فرقی نمی کند. مگان بچه ها را دوست دارد و برای آنها همه کار می کند. ” 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا