سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیمجله سریال و تلویزیون

سریال In Treatment : فصل چهار ؛ سریال HBO با بازی ستاره Uzo Aduba تمدید شد.

فصل چهارم سریال In Treatment در HBO تمدید می شود. این سریال بعد از سه فصل در دسامبر 2010 با بازی گابریل بیرن در نقش درمانگر به پایان رسید. در فصل جدید، بازیگر جدیدی نقش درمانگر را بازی میکند. آن بازیگر اوزو آدوبا است که در سریال Orange is the New Black و Mrs. America حضور داشت. این مجموعه در سال 2021 برمی گردد.

HBO در بیانیه مطبوعاتی اطلاعات بیشتری در مورد تمدید  In Treatment منتشر کرد:

“این سریال درام برنده EmmyT با بازی اوزو آدوبا برای فصل چهارم در HBO بازگشت. قرار است تولید آن تحت کنترل پروتکلهای COVID-19 شروع شود و اولین قسمت آن برای سال 2021 برنامه ریزی شده است. این سریال از HBO پخش می شود و برای پخش در HBO Max در دسترس خواهد بود.

اوزو آدوبا  (برنده جایزه Emmy® برای  سریالهای Mrs. America  و Orange is the New Black است) نقش اصلی درمانگر، دکتر بروک لارنس را بازی می کند. بازیگران دیگر هم اعلام شدند.  در این سریال نیم ساعته او با مشکلات خودش  همدست و پنجه نرم می کند. “

آدوبا تنها بازیگری است که تا الان فاش شده است. در واقع این صحنه ها احتیاج به یک درمانگر و بیمار دارند ، سریال می تواند طبق پروتکل های دقیق COVID-19 در محل فیلمبرداری شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا