سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

طرفداران مصاحبه همه جانبه بریتنی اسپیرز با اپرا وینفری را خواستارند.

طرفداران بریتنی اسپیرز در حال تبلیغ برای انتخاب اپرا وینفری هستند تا با  ستاره پاپ برای مصاحبه ای کامل درباره زندگی حرفه ای و زندگی اش بنشیند.

به دنبال مصاحبه ویژه ای که اوپرا  با شاهزاده هری و مگان مارکل داشت  ، طرفداران اسپیرز معتقدند وینفری ، 67 ساله ، بهترین شخصی است که با بریتنی خواننده “Toxic” میتونه یک مصاحبه صمیمی داشته باشد. 

یک نفر در توییتش نوشت: “نمی توانم فکر کنم که چقدر به مصاحبه اپرا با بریتنی نیاز داریم.” “این مصاحبه کاملا زندگی او را تغییر می دهد.”

Podcaster کیت کیسی نوشت ، “اپرا عزیز ما نیاز داریم تو با بریتنی مصاحبه کنی.”

یک منبع به Entertainment Tonight گفت که بریتنی ، 39 ساله ، در واقع “فکر کردن را بیان کرده است” زیرا “احساس می کند دیگران نباید داستان او را تعریف کنند.”

این منبع افزود که اسپیرز “همیشه از انجام مصاحبه متنفر بوده است” ، اما “اپرا به احتمال زیاد اولین انتخاب او خواهد بود.”

ماه گذشته ، نیویورک تایمز مستند “Framing Britney Spears” خود را منتشر کرد ، که در آن تمام تمرکز رسانه ای پیرامون سوپراستار پاپ در طول زندگی حرفه ای او و کمپین #FreeBritney در میان نبرد محافظه کاری او بود.

این مستند بسیار تحسین شده توجه بسیاری را به خود جلب کرد و مصاحبه هایی با افرادی، از جمله دستیار سابق او بنام فیلیشیا کولوتا ،انجام داده شد.

این اولین باری نیست که وینفری با اسپیرز مصاحبه می کند. مجری برنامه در اوج کارش در سال 2002 با ستاره پاپ به گفتگو نشست.

حتی در آن مصاحبه ، اسپیرز که 20 سال داشت ، اظهار داشت که احساس می کند به عنوان یک زن جوان خودش را ترجیح می دهد ، “می دانم چه می خواهم” و “مردم مجبور نیستند به من بگویند [چه کار کنم.]”

او گفت:  “من فکر می کنم چیزی در مورد من وجود دارد که مردم می خواهند از آن محافظت کنند.”

بعد از شکست او در سال 2007 ، اسپیرز تحت محافظه کاری قرار گرفت که به پدرش جیمی اسپیرز اجازه می داد تصمیمات شخصی و مالی او را کنترل کند. در حالی که پدرش هنوز امور مالی او را اداره میکند،  جودی مونتگومری از سال 2019 محافظ موقت امور شخصی او بوده است.

بعد از موفقیت در فیلم ” Framing Britney Spears ” پیج سیکس فاش کرد که اسپیرز می خواست مستند خودش را با یک فیلمساز زن برتر کار کند تا داستانش را افشا کند ، اما ترسید که پدرش بتواند کنترل فیلم را به دست بگیرد تا خودش را خوب نشان دهد.

این منبع به ما گفت: “پدرش اداره زندگی بریتنی را دارد.” “بریتنی می خواهد کار کند ، می خواهد موسیقی بسازد و اجرا کند ، اما پدرش بیش از حد او را کنترل می کند.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا