سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کلویی کارداشیان شایعات نامزدی اش با تریستن تامپسون را با انتشار عکس حلقه ای جدید بیشتر می کند.

 
کلویی کارداشیان عکسی از مانیکور رنگین کمان ناخنش را روز پنجشنبه به همراه ، انگشتر الماسش منتشر کرد ، و آگاهانه شایعات  را در مورد نامزدی مجددش با تامپسون را بیشتر می کند.

کارداشیان این عکس را با یک سری از ایموجی های قلب و زیرنویس ارسال کرده و فقط Chaun Legendاسم ناخن کارش را تگ کرده است.

با این حال ، طرفداران تیزبین کارداشیان به یاد می آورند که کلویی قبلاً این جرقه بزرگ را به نمایش گذاشته است ، و از آن برای تبلیغ برند کفش های  آمریکاییش در یک شات از فوریه استفاده کرده است.

در یکی از اظهارات تیزبینانه درباره پست او که صدها نفر پسندیدند، آمده است: “این حلقه بیشتر برای تبلیغات ووگ هست و هیچ اعلامیه رسمی وجو نداردد. 

قبلا ، کارداشیان 36 ساله ، در ماه دسامبر از انگشتر عکس انداخته بود و این شور و هیجان را در مورد نامزدیش با تامپسون 30 ساله اعلام کرده بود.

شانون دلانی-رون ، مدیر ارتباطات جیمز آلن ، در آن زمان به Page Six گفت: “حلقه های سه سنگی نشان دهنده گذشته ، حال و آینده است.” “اگر این حلقه نامزدی باشد ، نشانه زیبایی از روابط و آینده آنها با هم است.”

ستاره NBA تامپسون آخر هفته ی قبل از به دنیا آمدن دخترشان True در آوریل 2018 به کلویی خیانت کرد. آنها در فوریه 2019 از هم جدا شدند سپس تامپسون  ادعا کرد با جوردین وودز ، دوست جنر خیلی نزدیک شده است.

هفته گذشته ، کلویی اعلام کرد که او و تامپسون در حال نقل مکان از خانه شان در کلیولند هستند و اظهار نظر کرد که چشم انداز منظره دریاچه اری را از دست خواهد داد. تامپسون قبلاً در کاوالیرز سیتی بازی می کرد اما از آن زمان با بوستون سلتیکس قرارداد بسته است. او و کارداشیان در ماه دسامبر در ماساچوست دیده شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا