سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

برایان آستین گرین می گوید در مورد نحوه محافظت از بچه هایش در صنعت سرگرمی مطمئن نیست.

برایان آستین گرین صریحاً در مورد فرزندانش صحبت می کند. 

 روز پنجشنبه ، طی یک گفتگو با سولئل مون فرای برای entertainment tonight، این بازیگر 47 ساله درباره بچه هایش صحبت کرد و اینکه اگر آنها بخواهند در صنعت سرگرمی حرفه ای باشند او چه احساسی دارد. گرین سه فرزند دارد – جورنی ریور ، 4 ساله ، بودی رانسوم ، 7 ساله و نوآ شانون ، 8 ساله – با مگان فاکس همسر سابقش و همچنین پسر 18 ساله اش ، کاسیوس لیجا ، از ونسا مارسیل.

گرین گفت: “من مطمئن نیستم که چگونه از آنها باید محافظت کنم ، صادقانه بگویم. از زمان کودکی ما همه چی بسیار تغییر کرده است.” “عصر رسانه های اجتماعی ، اینترنت و همه اینها ، فضای کاملا متفاوت از زمانی است که من بچه بودم.”

“من به نوعی احساس می کنم بهترین کاری که می توانم به عنوان پدر و مادر انجام دهم این است که فقط اطمینان حاصل کنم که بچه های من از نظر اخلاقی حس درست و غلط خوبی دارند و آنچه باعث می شود آنها احساس خوبی داشته باشند و احساس نادرستی داشته باشند ، چه عواملی بر دیگران تأثیر منفی یا مثبتی دارد – و سپس آنها را در آنجا قرار داده و امیدوارم که بتوانند در آن  درست حرکت کنند. “

ستاره بورلی هیلز 90210 ادامه داد: “من فکر نمی کنم وظیفه من این باشد که تجربه و داستان برای آنها ایجاد کنم. فکر می کنم این کار قبلاً انجام شده است و فکر می کنم این وظیفه من است که فقط مطمئن شوم راهی که آنها طی می کنند درست است. 

گرین ، که پس از 10 سال ازدواج در ماه گذشته از جدایی خود از فاکس 34 ساله خبر داد ، اخیراً از دوست دختر فعلی خودش ، شارنا برگس ، به دلیل همراهی اش با گرین در مسیر والدینی مشترک ، قدردانی کرده است.

ماه گذشته ، برگس در برنامه روزانه استرالیا The Morning Show ظاهر شد ،  که او این زن و شوهر سابق را به خاطر پدر و مادرگری مشترک “عالی” تحسین کرد.”

او ادامه داد: “او پدر فوق العاده ای است و او و همسر سابقش – سه فرزند زیبا تربیت کرده اند.” “و آنها بسیار عالی و شیرین و مهربان و با ملاحظه هستند و چنین کار شگفت انگیزی را انجام داده اند.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا