سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

خانواده سلطنتی به تولد دختر مگان و هری بنام لیلیبت دیانا واکنش نشان دادند.

خانواده سلطنتی علناً آرزوی سلامتی را برای شاهزاده هری و مگان مارکل به مناسبت تولد فرزند دوم این زوج بنام لیلیبت دیانا ، ارسال کرده اند.

 سخنگوی کاخ باکینگهام روز یکشنبه با صدور بیانیه ای “خوشحالی” خانواده را که به نمایندگی از ملکه الیزابت دوم ، شاهزاده چارلز و کامیلا ، دوشس کورنوال و شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون نوشته شده است، ابراز داشت.

سخنگو گفت: “ملکه ، شاهزاده ولز و دوشس کورن وال ، و دوک و دوشس کمبریج از خبر تولد دختر دوک و دوشس ساسکس خوشحال هستند.”

متعاقباً ویلیام و کیت در توئیتی پیام حمایتی شان را نوشتند: ”همه ما از خبر خوب تولد دختر بچه خوشحال هستیم. تبریک به هری ، مگان و آرچی. “

مگان 39 ساله و هری 36 ساله – که سال گذشته  از خانواده سلطنتی جدا شدند – از زمان ابراز اتهامات جدی علیه کاخ در گفتگویشان در ماه مارس با اپرا وینفری ، از جمله ادعاهای نژادپرستی و مصاحبه های بعدی ،  در سختی بوده اند.  

هری – که در حال حاضر در کالیفرنیا با مگان ، پسر 2 ساله شان ، آرچی و دختر تازه متولد شده شان زندگی می کند ، پدر و برادرش را در ماه آوریل زمانیکه برای مراسم خاکسپاری پدربزرگش شاهزاده فیلیپ به انگلستان برگشت ملاقات کرد ، اما منابع گفتند نه ویلیام و نه چارلز با شاهزاده هری گفتگوی شخصی نکردند.

منابع قبلاً به ما گفتند که چارلز و ویلیام فقط در صورت حضور شاهدان توافق کردند که با هری صحبت کنند زیرا آنها می ترسیدند که گزارش پیچیده ای از تیم هری درز کند.

اما بعد از تولد لیلیبت در روز جمعه ، به ما گفتند که هری و مگان بلافاصله با ملکه ، چارلز و ویلیام تماس گرفتند تا آنها را از این خبر مطلع کنند.

این زوج همچنین با انتخاب اسم لیلیبت، نام مستعار خانوادگی ملکه ، حرکتی برای بهتر شدن روابط خانوادگی انجام دادند. اسم وسطیه لیلیبت ، دایانا است ، ادای احترامی به مادر فقید هری و ویلیام ، پرنسس دیانا است که در سال 1997 درگذشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا