سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

عکسی از جرد لتو در تعطیلات مدیترانه ای با جیسون موموآ

جیسون موموآ و جرد لتو اخیراً در حالی که در تعطیلات در مدیترانه سپری می‌کردند،  یک عکس با دوستشان کریس شارما  گرفتند. لتو این عکس را روز دوشنبه در اینستاگرامش با عنوان «ماجراهای مایورکا با افسانه‌های کریس و جیسون» منتشر کرد.  موموآ هم این عکس را در استوری اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

لتو و موموآ سابقه مشترکی در دنیای کامیکس دی سی دارند و به ترتیب نقش جوکر و آکوامن را برای فیلم های مختلف برادران وارنر بازی کردند. آنها هر دو در نقش های خود برای زاک اسنایدر از فیلم لیگ عدالت ظاهر شدند.

موموآ پس از اینکه ماه گذشته با ایزا گونزالس رابطه داشت، به تازگی مجرد شده و به گفته منبعی به ET، او “در حال حاضر روی حرفه خود تمرکز کرده است.”

این منبع گفت: «مسائل بین جیسون و ایزا همیشه خیلی معمولی بود. آنها متوجه شدند که هر دو متفاوت هستند و به دنبال چیزهای مختلفی هستند

موموآ پس از جدایی از همسرش لیزا بونت رابطه عاشقانه ای با گونزالس داشت. منبع ET در آن زمان گفت که ستاره 42 ساله آکوامن و بازیگر 32 ساله به عنوان دوست رابطه را شروع کردند اما همیشه یک “عاشقانه اساسی” داشتند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا