سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

ساخت فصل دوم سریال عمر قطعی است و یک رویداد بزرگ در پایان فصل اول وجود دارد!

در پایان ماه می یا در 2 هفته اول ژوئن، بسیاری از سریال ها یا استراحت می کنند یا با بینندگان خود خداحافظی می کنند. در این میان سریال پرطرفدار عمر به استراحت می رود.

این سریال که عصر دوشنبه ها از شبکه استار تی وی پخش می شود و مورد حمایت مخاطبان زیادی قرار گرفت، داستانی قوی دارد.

هر قسمت جدید این سریال با بازی صلاح الدین پاشایی  و گوکچه بهادیر  موفق شده میلیون ها نفر را روی پرده جذب کند. علیرغم اینکه در زمانی که هوا شروع به گرم شدن کرد و علاقه مخاطبان کاهش یافت، سریال عمر روند بسیار خوبی را طی می کند.

در این فصل، سریال های تاثیرگذاری از طریق داستان های خانواده های محافظه کار و سکولار فاش شده است. عمر یکی از آنهاست و رتبه های بالای فصل اول باعث می شود در فصل دوم هم ادامه پیدا کند.

این داستان که از سریال تلویزیونی اسرائیلی Shitsel اقتباس شده و با ساختار فرهنگی متفاوت ترکیه اقتباس شده است، داستان مرد جوانی را روایت می کند که برای عشق با خانواده اش روبرو می شود. البته کشمکش زنی میانسال که فرزندی عاشق  دارد و پیش از این نیز ماجراجویی ازدواج داشته است، توجه مخاطب را به خود جلب می کند.

سینا کولوغلو منتقد تلویزیونی در حین نزدیک شدن به پایان فصل اول سریال تلویزیونی عمر  هم اطلاعات قابل توجهی را به اشتراک گذاشت. یک ازدواج غافلگیرکننده در فصل پایانی سریال در انتظار مخاطبان است.

سینا کولوغلو اطلاعات زیر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

بیایید ببینیم آخر فصل سریال عمر چه سوپرایزی را به همراه خواهد داشت.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا