سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ازدواج بروکلین بکهام با نیکولا پلتز در مراسم عروسی پرستاره

بروکلین بکهام یک مرد متاهل است.

طبق گزارش منابع  پسر بزرگ دیوید بکهام و ویکتوریا بکهام با نیکولا پلتز بازیگر  روز شنبه 9 آوریل در عمارت چند میلیون دلاری خانواده اش در پالم بیچ فلوریدا ازدواج کرد!

علاوه بر خانواده هایشان  اوا لونگوریا، سرنا ویلیامز و گوردون رمزی از جمله شرکت کنندگان در این مراسم پر از ستاره بودند.

بروکلین 23 ساله و نیکولا 27 ساله در جولای 2020 نامزد کردند و این خبر را در اینستاگرام با عکسی اعلام کردند که حلقه الماس خیره کننده نیکولا را نشان می دهد.

مادر بروکلین ویکتوریا بکهام هم  از نامزدی آنها هیجان زده بود و در مصاحبه ای اختصاصی با لورن به این زوج جوان علاقه داشت.
ویکتوریا در دسامبر 2020 به اشتراک گذاشت: ” بروکلین خیلی خوشحاله، هر دو بسیار خوشحال هستند.” او خانم فوق العاده ایه. ما خوشحالیم که با یک خانم دوست داشتنی آشنا شده.”

با این حال، به دلیل شیوع ویروس کرونا، مراسم ازدواج به تعویق افتاد. در ماه نوامبر، بروکلین اعتراف کرد که روند برنامه ریزی عروسی “کمی سخت” بود.

بروکلین به HELLO گفت: «اگر کرونا نبود، ما دوست داشتیم زودتر ازدواج کرده باشیم.

بروکلین و نیکولا علیرغم تأخیر در ازدواجشان، به موفقیت های مشترکشان ادامه دادند. ژوئن گذشته، این زوج یک عمارت 10 میلیون دلاری در بورلی هیلز خریدند.

این زوج در ژانویه 2020 رابطه خود را در اینستاگرام رسمی کردند.

قبل از رابطه با نیکولا ، بروکلین با مدل Hana Cross  رابطه داشت و در سپتامبر 2019 جدا شدند. در مورد نیکولا، او قبلا با انور حدید  رابطه شد و در سال 2018 جدا شدند

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا