سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

برای کسانی که مشتاقانه منتظر سریال Behzat Ç هستند، اوزگه یاغیز تاریخ تخمینی انتشار را اعلام کرده است.

فیلمبرداری سریال بهزاد چ که در مرحله آماده سازی برای فصل جدید از شبکه بلو تی است ماه گذشته انجام شد. تماشاگران از این که اردال بشیکچی دوباره ایفای نقش در این سریال را پذیرفت خیلی خوشحال بودند.

از تاریخ پخش سریال بهزاد چ اطلاعات روشنی در دست نیست. با این حال اوزگه یاغیز که برای فیلمبرداری سریال به آنکارا رفته و با یک شخصیت غافلگیرکننده در داستان شرکت خواهد کرد اطلاعاتی را ارائه کرد.

اوزگه یاغیز با بیان اینکه پیش بینی کرده بود بهزاد چ در فصل زمستان آماده پخش شود، گفت: این سریال تا چند ماه دیگر می تواند با مخاطبان روبرو شود.او گفت:

نه، مشخص نیست، اما من هم مشتاقانه منتظر آن هستم. من معتقدم تا زمستان پخش خواهد شد. نوامبر، دسامبر، ژانویه در یکی از این سه ماه. احتمالاً یا دیرتر یا زودتر از یکی از همین ماه‌ها..

این بازیگر با بیان اینکه صحنه های خودش در فیلمبرداری بهزاد چ هنوز کامل نشده است، گفت که به آنکارا می رود و در فیلمبرداری شرکت می کند. همینطور فیلمبرداری فصل دوم سریال بابا آغاز شده و دوران پرکاری برای  اوزگه یاغیز است.

در گروه بازیگران بهزاد چ که طرفداران آن برای تماشای آن روز شماری می کنند و مربوط به دوره قدیمه اردال بشیکچی اوغلو، اینانچ کونوکچو، برکان شال، ایگه آیدان، آیچا ارن و گوون کیراچ بازی می کنند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا