سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

یکی دیگر از پیشرفت های شگفت انگیز از سریال Yalı Çapkını!

مجموعه تلویزیونی Yalı Çapkını با پخش هفتمین قسمتش در روز جمعه ۴ نوامبر  بار دیگر مخاطبان را روی صفحه میخکوب کرد . سریال Yalı Çapkını با بازی افرا ساراچ اوغلو، مرت رمضان دمیر و چتین تکیندور به عنوان سریالی شناخته می شود که بالاترین امتیاز فصل را دریافت کرد.

این سریال که هر هفته با قسمت جدید خود میلیون ها نفر را به روی پرده می آورد، نه تنها با قسمت منتشر شده بلکه با تکرارهایش، با مخاطبان قابل توجهی رکورد می شکند! همچنین، امتیاز شبکه های اجتماعی سریال هم قابل قبول است! به خصوص شکستن رکوردهای جدید در یوتیوب!

در این بین وضعیت جدول ریتینگ روز با قسمت خلاصه سریال که درست بعد از خبر اصلی شبکه استار تی وی و حدود یک ساعت به طول انجامید توجه زیادی را به خود جلب کرد!

سریال Yalı Çapkını علیرغم دو رقمی شدن رتبه ها در ریتینگ ها که جمعه ۴ اکتبر پخش شد، با پخش مجددش در رده های Total، AB و ABC1 مقام دوم را به خودش اختصاص داد که باعث تعجب شد!

این سریال که میلیون ها بار در یوتیوب دیده شده است، با بیش از 8 میلیون بازدید در 24 ساعت اول، یک پیروزی دیگر بود! زوج مرت رمضان دمیر و افرا ساراچ اوغلو در سریالی که بیش از پیش توجه ها را به خودش جلب می‌کند، از جمله زوج‌هایی هستند که به عنوان «دوست‌داشتنی‌ترین، موفق‌ترین و بامزه‌ترین» روی پرده توصیف می‌شوند!

بر اساس رتبه بندی ها می توان گفت از این سریال حالا  به عنوان “سریالی که حتی با تکرارهایش  باعث حسادت سریال های دیگر می شود” یاد می شود!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا