سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

دان لمون می گوید از CNN اخراج شده است

دان لمون روز دوشنبه اعلام کرد که که دیگر در CNN مجری نیست.

این خبر پس از آن منتشر شد که ورایتی در اوایل این ماه داستانی را در مورد ادعاهایی مبنی بر بدرفتاری لمون با همکاران زنش در طول دوران کاری خود در آنجا منتشر کرد. و در اوایل سال جاری، او به دلیل نظرات انتقادی گسترده ای که روی آنتن انجام داد، با واکنش شدید مواجه شد.

لمون این خبر را در توییتر اعلام کرد و گفت که توسط نماینده اش مطلع شده که قرارداد او فسخ شده است.

لیمون نوشت: «بعد از 17 سال در CNN فکر می‌کردم که یکی از مدیران این نجابت را داشته باشد که مستقیماً به من بگوید.»

CNN گفت که به او فرصتی برای ملاقات با مدیران پیشنهاد شده است اما “به جای آن بیانیه ای در توییتر منتشر کرد.”

بر اساس یادداشتی که دوشنبه به NBC News ارائه شد، کریس لیخت، مدیر عامل CNN گفت که شبکه و لمون “راه خود را از هم جدا کرده اند”.

در این بیانیه آمده است: “دان برای همیشه بخشی از خانواده CNN خواهد بود و ما از او برای کمک هایش در 17 سال گذشته تشکر می کنیم.” ما برای او آرزوی سلامتی می کنیم و در تلاش های آینده او را تشویق خواهیم کرد.”

لمون از سال 2006 با CNN کار می کند و پس از کار در NBC شیکاگو و خبرنگاری برای NBC News، برنامه “TODAY” و “NBC Nightly News” به این شبکه پیوست.

لیمون اولین بار در ماه فوریه و در جریان بخشی از برنامه CNN This Morning مورد انتقاد قرار گرفت که در آن وی اظهار داشت که نیکی هیلی، نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری، 51 ساله، دیگر در اوج خود نیست. این نظر هنگام بحث در مورد پیشنهاد هیلی مبنی بر اینکه نامزدهای بالای 75 سال باید تحت آزمون صلاحیت ذهنی قرار گیرند، بیان شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا