سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار ورزشی

سپاهان رقیب الهلال عربستان در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا

سپاهان اصفهان تنها نماینده باقی ایران در لیگ قهرمانان آسیا با الهال عربستان قدرتمند و پرستاره در یک هشتم نهایی مصاف خواهد داشت.

الهلال با 4 قهرمانی در آسیا رکورددار بوده و جز ثروتمندترین باشگاه های قاره ی کهن محسوب می شود ؛ آنها بعد از چلسی پرخرج ترین تیم باشگاهی جهان در سال 2023 لقب گرفتند.

نیمار جونیور، کالیدو کولیبالی، نوس، ساویچ، مالکوم و میتروویچ از ستارگان خارجی الهلال به حساب می آیند البته نیمار جونیور فوق ستاره برزیلی آنها دچار پاره شدن رباط صلیبی شده و 10 ماه قادر به بازی کردن نیست لذا بازی با سپاهان را عملا از دست داده است.

سالم الدوساری مرد سال فوتبال آسیا 2023 هم در این تیم ثروتمند بازی می کند.

سپاهان در تاریخ رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تاکنون ۲۸ بار برابر حریفانی از کشور عربستان قرار گرفته است که نتیجه ی آن ۱۱ پیروزی، ۱۱ شکست و ۶ تساوی برابر آنها بوده است.

از لحاظ قیمت گذاری بازیکنان براساس سایت ترانسفرمارکت باشگاه الهلال با ارزش 222 میلیون یورو «گران ترن تیم تاریخ فوتبال آسیا» می باشد چون قبل تر از این هیچ تیمی در این قاره بیش از 200 میلیون یورو ارزش نداشته است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا