سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
سینمای ایران

« پا تو کفش من نکن! » هم تحریم شد!

در روزهای گذشته عبدالله علیخانی تهیه کننده «پا تو کفش من نکن» اعلام کرده بود که به دلیل دیر ارسال شدن این فیلم کندی به معاونت سینمایی حوزه هنری، ممکن است زمان اکران آن در سینماهای وابسته به این نهاد، با تاخیر آغاز شود. اما امروز روابط عمومی «پا تو کفش من نکن» با انتشار پشت صحنه‌ای از این فیلم سینمایی رسما اعلام کرد که «پا تو کفش من نکن» سومین فیلم تحریمی حوزه هنری در سال 96 است.

image_13960509427_large_3c27c183-b24f-43e0-9fe4-debfbd112eea6bکمدی «پا تو کفش من نکن» ساخته حسین فرحبخش از چهارشنبه هفته گذشته در سینماهای کشور به نمایش درآمد. پیش از اکران این فیلم، برخی از رسانه‌های اصولگرا به تندی از «پا تو کفش من نکن» انتقاد کرده بودند و حتی به نوعی خواستار توقیف آن نیز شده بودند.

با نزدیک شدن به زمان آغاز اکران «پا تو کفش من نکن» سینماهای حوزه هنری از جمله پردیس آزادی از پیش فروش بلیت‌های این فیلم سینمایی سرباز زدند، اتفاقی که پیش‌تر برای «لانتوری»، «اکسیدان» و «مادر قلب اتمی» هم رخ داده بود.

عبدالله علیخانی مدیرعامل «پویا فیلم» که تهیه کنندگی «پا تو کفش من نکن» را هم بر عهده دارد، به آی‌سینما گفته بود که به دلیل دیر ارسال شدن این فیلم سینمایی به معاونت سینمایی سازمان حوزه هنری «پا تو کفش من نکن» ممکن است با تاخیر در سینماهای وابسته به این نهاد به نمایش درآید.

با گذشت شش روز از آغاز اکران «پا تو کفش من نکن» سینماهای وابسته به حوزه هنری همچنان این فیلم را به نمایش درنیاوردند. روابط عمومی فیلم فرحبخش امروز با انتشار اولین پشت صحنه از این فیلم به طور رسمی از تحریم شدن آن توسط حوزه هنری خبر داد. «پا تو کفش من نکن» تا به امروز بیش از 100 میلیون تومان فروش کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا