سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجی

چارلیز ترون از تجربه شخصی اش درباره خشونت با تفنگ گفت

 

e95446faaf3e4c05abffb9dd22c953520b

شارلیز ترون ستاره سرشناس سینما برای شرکت در مجمع جهانی آموزش و مهارت به دوبی رفت و در آنجا درباره ایده مسلح کردن معلم‌های مدرسه در آمریکا صبحت کرد.

او تفنگ دادن به معلمان را ایده بسیار بدی دانست و این کار را اضافه کردن به تعداد چیزی دانست که خود به وجود آورنده مشکل است.

بازیگر «مکس دیوانه: جاده خشم» گفت: «من در زمینه خشونت با سلاح گرم تجربه‌ای کاملا شخصی دارم. پدر من با سلاح گرم کشته شد. درک این موضوع برای من دشوار است که چطور می‌توان مشکل را با افزودن به تعداد تفنگ‌ها حل کرد. این کار در نظر من بسیار بد و تکان‌دهنده است.»

ترون که برای بازی در فیلم «هیولا»‌ برنده جایزه اسکار شده است در ادامه درباره راه‌حل مشکل خشونت‌هایی که با استفاده از سلاح گرم به وجود می‌آید صحبت کرد. او باور دارد که در این باره باید نظر دانش‌آموزان را شنید. بازیگر «وکیل مدافع شیطان» گفت: «برای حل مشکل باید به حرف کودکانمان گوش کنیم.»

پس از تیراندازی روز چهاردهم فوریه در فلوریدا بار دیگر موضوع سلاح گرم و قوانین مربوط به آن در آمریکا داغ شده است. در این حادثه ۱۷ نفر جان خود را از دست دادند.

جدیدترین فیلم شارلیز ترون اثری کمدی است که ماه آینده در آمریکا روی پرده خواهد رفت. این فیلم نخستین بار در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش درآمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا