سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
مطالب جالب

خوش اندام ترین دختر قد بلند آمریکایی مدل شد +عکس

بلند قد همیشه یکی از ملاک های زیبایی و جذابیت بوده است، امروز بشما دختری آمریکایی را معرفی می‌کنیم که اندام و بلند قد و زیبایی دارد. دختری بلند قد به نام chase kennedy در ایالات امریکا که اینروزها وارد عرصه مد و زیبایی شده است . در آخر نکاتی برای افزایش قد توضیح داده شده لطفا بخوانید.

 

دختر زیبا و جذاب بلند قد آمریکایی با پاهای 1.5 متری را در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید. جذاب ترین دختر دنیا با پاهای 1.5 متری بسیاری از مردان جوان را حیرت زده کرد. این دختر که طول پاهایش بسیار زیاد است حالا به یک سوپر مدل جذاب تبدیل شده است. این دختر جوان به دلیل پاهای بلندش قد بسیار بلندی دارد و قد او در آخرین اندازه گیری حدود 2 متر اعلام شده است.

خوش اندام ترین دختر قد بلند آمریکایی مدل شد +عکس

دختر جذاب و زیبای قد بلند آمریکایی

دختری 22 ساله ،اهل کالیفرنیا کشور کشور آمریکا، رکورد دار بلند ترین پا است و در حالی که میخواهد به عنوان مدل مشغول به کار شود، بعضی از موسسات به خاطر قد بیش از حد بلندش او را نمی پذیرند.با قد 194 سانتی متری، پاهای چیس کندی chase kennedy به طول 130 سانتی متر است که تنها 2 سانتی متر از رکود جهانی کوتاه تر میباشد. او در مدرسه به زرافه مشهور بود ولی میگوید که قد بلندش در ورزش کمک شایانی به او کرده است.

خوش اندام ترین دختر قد بلند آمریکایی مدل شد +عکس

جذاب ترین دختر بلند قد دنیا

 

قبل از چیس، هالی برت «holly burt» با 125 سانتی متر رکورد دار بلندترین پا در کشور ایالات امریکا بود.او میگوید من به پاهایم افتخار می کنم، من رکورد دار بلندترین پا در کشور ایالات امریکا می باشم و عاشق قد بلندم هستم. وقتی ویدیوی هالی را در تلویزیون دیدم، کمی ناراحت بودم، چرا که فکر میکردم پاهای او از پاهای من بلند تر است و نکند من نتوانم این رکود را به دست بیاورم ولی بعد که پاهایم را اندازه گرفتم متوجه شدم که پاهای من بلندتر است.

خوش اندام ترین دختر قد بلند آمریکایی مدل شد +عکس

در حالی‌که اون همین حالا با یک مرد 192 سانتی در رابطه است، میگوید که هیچ وقت رابطه برای او راحت نبوده است.سایت پارس ناز او در این باره می گوید احساس میکنم مردان گاهی از قد من وحشت دارند و پیدا کردن مردی که بلند تر از من باشد هم کار آسانی نیست، در دبیرستان رابطه خیلی برایم سخت بود، چرا که پسرها از من وحشت داشتند

 

و من از خیلی هاشان بلندتر بودم او می افزاید من مردان بلند تر از خود را ترجیح می دهم، البته قد زیاد برایم اهمیت ندارد تا زمانی که از 180 سانتی متر کمتر نباشد.

خوش اندام ترین دختر قد بلند آمریکایی مدل شد +عکس

پاهای زیبای دختر آمریکایی

 

گرچه او همین حالا با اعتماد به نفس راجع به قدش صحبت می کند، اما همیشه عاشق قدش نبوده است.به گزارش پارس ناز او زمانی که در سن سیزده سالگی وارد دبیرستان شد 182 سانتی متر قد داشت، که از میانگین قد یک مرد بالغ بلند تر است.

خوش اندام ترین دختر قد بلند آمریکایی مدل شد +عکس

پاهای بلند دختر

 

چیس دوران تحصیلش را چنین به یاد می آورد:” وقتی که کوچک تر بودم، آرزو داشتم قدم کوتاه تر بود تا بتوانم راحت تر با بچه ها قاطی بشوم، چون من متفاوت بودم سخت تر من را در جمع شان قبول می کردند، آنها قد من را مسخره می کردند و من را زرافه می خواندند. زمان دبیرستان من همیشه دوست داشتم

 

تا بتوانم مثل بقیه ی دخترها کفش پاشنه بلند بپوشم. من همیشه از اینکه متفاوت بودم احساس بدی داشتم ولی اکنون که بزرگتر شده ام بهتر با این تفاوت کنار می آیم.”جدا از طعنه ها، شرایط فیزیکی چیس او را در والبیال و بسکتبال محبوب کرده بود.

خوش اندام ترین دختر قد بلند آمریکایی مدل شد +عکس

او می گوید بلند قد قطعا به من برای انتخاب رشته ی ورزشی کمک کرد، در این ورزش ها شما همیشه دوست دارید که فرد بلند قد تر باشید.زمانی که چیس نوجوان بود، چندین بار موسسه های‌ مدلینگ به او پیشنهاد کار داده بودند ولی با رشد قدش این پیشنهاد ها کمتر و کمتر شد.

خوش اندام ترین دختر قد بلند آمریکایی مدل شد +عکس

دختر بلند قد زیبا

 

او در این باره میگویدهم اکنون سه سال است که من به دنبال شغل به عنوان مدل هستم، من به موسسه های‌ بزرگ مدلینگ می روم و آنها تا اینکه قدم را می بینند، به من جواب نه می دهند. بسیاری از موسسات محدودیت قدی برای مدل ها دارند که 180 سانتی متر است،

 

پس وقتی من با قد 194 سانتی متری وارد میشوم به من میگویند که ما برای تو کاری نداریم، البته بعضی موسسات به من می گویند تا به حال کسی را به خاطر قد بیش از اندازه بلندش رد نکرده بودند، معمولاً به خاطر قد بیش از اندازه کوتاه، کسی را رد می کنند.خرید لباس هم کار سختی برای چیس است. او میگوید خرید لباس برای من سخت است چرا که پاهای من بسیار بلند هستند.

خوش اندام ترین دختر قد بلند آمریکایی مدل شد +عکس

البته بلندی قد چیس خیلی باعث تعجب نیست، چرا که قد پدر او 199 سانتی متر و قد مادر او 179 سانتی متر است. برادران او هم به ترتیب 194 و 196 سانتی متر قد دارند. او میگوید دلم برای کسانی که در سینما پشت سر ما مینشینند می سوزد، ما مثل یک دیوار انسانی هستیم!

 

چگونه بلند قد شویم ؟

– انجام بارفیکس و تمرینات آویزی برای بلند قد شدن

این ورزش بهترین راه برای افزایش قد و تقویت عضلات بدن است و فقط به نصب یک میله ی مناسب در ارتفاع مشخصی از زمین نیاز دارید. انجام حرکات بارفیکس یا تمرینات دیگر مانند جمع کردن پا در حالتی که معلق هستید با کشش بدن در افزایش قد بسیار مؤثره.

 

– آیا شنا باعث افزایش قد میشه؟

آب یک عامل خارجی مهم و مؤثر در تناسب اندام و بلند قد شدنه. شنا نه تنها باعث افزایش انعطاف پذیری بدن بلکه با انجام حرکات کششی در برخورد با آب باعث تحریک عضلات و در نتیجه می تواند بطور طبیعی باعث افزایش قد شود.

 

– انجام تمرینات کششی لگن

این حرکت شبیه یک پل است. و با کشش بدن به سمت بالا عضلات ناحیه لگن و پا را برای افزایش قد تقویت می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا