سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

فصل هشتم سریال American Horror Story : کراس اور Murder House و Coven

ahs-murder-house

کسانی که منتظر کراس‌اور کامل American Horror Story بودند دیگر لازم نیست انتظار زیادی بکشند. مغز متفکر سریال Ryan Murphy امروز در توییتی اعلام کرد که سریال با عطف به گذشته خود و با کراس‌اور بین Murder House و Coven وارد فصل هشتم خود خواهد شد. Murphy  پیش از این فاش کرده بود که بازیگران اصلی فیلم مانند Sarah Paulson، Evan Peters و Kathy Bates  دوباره در فصل جدید حضور خواهند داشت و ضمنا خاطر نشان کرده بود که این فصل در سپتامبر امسال پخش خواهد شد.

Capture

گرچه Murphy  اخیرا قراردادی خیره کننده به رقم ۳۰۰ میلیون دلار با Netflix بسته است، ولی او همچنان بر روی پروژه هایی با شرکت FX کار می کند. در مورد American Horror Story، قطعا این موضوع موفقیت بزرگی برای Netflix  که پخش کننده آن خواهد بود محسوب می شود.

بعد از آن که Netflix جنگ بزرگ را برنده شد- برای ساخت دو فصل از این سریال- Murphy  و Sarandos این  اتفاق را در Sunset Tower جشن گرفتند. آنهااحتمالا به هم گفتند که: این بیشتر شبیه یک شوخی است، یا بهم گفتند: وقتی به عقب نگاه کنیم مثل این است که از سدی بزرگی عبور کرده ایم.

چند ماه پیش، Murphy  جزئیات بیشتری را درباره فصل هشتم سریال منتشر کرد و گفت که Evan Peters  نقش یک آرایشگر مضحک و Joan Collins   نقش مادربرزگ او را بازی خواهند کرد و فصل هشتم قرار است که ۱۸ ماه طول بکشد. اینکه آیا این کراس‌اور جدیدی تغییری در سریال ایجاد خواهد کرد یا نه باید منتظر باشیم و ببینیم. در آینده بیشتر شما را در جریان آن خواهیم گذاشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا