سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار اجتماعیاخبار مشاهیراخبار مشاهیر ایرانی

انتقاد شدید حمید فرخ نژاد از وضعیت آب در شهر آبادان

در روزهای گذشته بسیاری از مردم شهر آبادان به دلیل پایین بودن کیفیت آب شرب این منطقه دست به اعتراض زدند. حمید فرخ نژاد بازیگر آبادانی سینمای ایران، در واکنش به این اعتراض‌ها و سو مدیریت‌ها خطاب به مسئولین نوشتند شرم بر شما که نه توان مدیریت دارید و نه غیرت استعفا!

image_13970402439_45645678

با نزدیک شدن به آغاز فصل تابستان، برخی از مردم مناطق جنوب کشور نسبت به کمبود کیفیت و قطع شدن آب شرب اعتراض‌هایی انجام دادند. به تازگی این اعتراضات به شهر آبادان رسیده مردم به دلیل پایین آمدن سطح کیفیت آب، جلوی ادامه امور آب و فاضلاب این شهر دست به تجمع زدند.

حمید فرخ نژاد در واکنش به اعتراضات همشهری‌هایش در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «به ولله بی معرفتین، این رسمش نیست، سرمایه و ثروت این مملکت از زمینهای این خطه تامین میشه اونوقت سهمشون از این ثروت این باید باشه؟ این مردم در دشوارترین دوران این مملکت سپر بلا بودن، شهید دادن، جانباز دادن، آواره شدن، این حقشون نیست. شرم بر شما که نه توان مدیریت دارید و نه غیرت استعفا!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا