سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای جهان

جسیکا چستین، ادی ردمین در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم The Good Nurse

طبق گزارش سایت خبری ددلاین، جسیکا چستین (Jessica Chastain) و ادی ردمین (Eddie Redmayne) در حال مذاکره برای بازی در تریلر The Good Nurse (پرستار خوب)، براساس کتاب چارلز گرابر است.

JCER1-768

فیلم The Good Nurse، داستان واقعی درباره تعقیب و دستگیری قاتل سریالی به نام چارلی کولن معروف به “فرشته مرگ” است. کولن یکی از قاتلین سریالی برجسته تاریخ است. او بیش از ۳۰۰ بیمار را طی ۱۶ ساله در ۹ بیمارستان در نیو جرسی و پنی‌سیلوانیا کشته است.

ردمین نقش کولن را بازی خواهد کرد در حالی که چستین به ایفای نقش امی لورن، پرستار و همکار کولن، کسی که تعقیب‌اش باعث اتمام قتل‌ها شد، می‌پردازد. فیلم The Good Nurse را نویسنده و کارگردان دانمارکی، توبیس لیندهولم (Tobias Lindholm) کارگردانی خواهد کرد. این فیلم تریلر اولین تجربه کارگردانی او برای ساخت فیلم انگلیسی‌ زبان است. کریستی ویلسون-کرنس (Krysty Wilson-Cairns) نویسنده فیلم است و استودیو Bron حمایت مالی فیلم را عهده‌دار است. کمپانی Protozoa نیز تولید فیلم را بر عهده دارد.

لاینزگیت فیلم The Good Nurse را منتشر خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا