سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای جهان

جنیفر گارنر در فیلم Yes Day محصول نت‌فلیکس بازی می‌کند

در حالی که جینفر گارنر (Jennifer Garner) در حال حاضر فیلم اکشن انتقامی Peppermint را بر پرده‌ی سینما دارد اما این بازیگر کارکشته فیلم شادتری را به عنوان پروژه‌ی بعدی‌اش برگزیده است.

22333

مطابق با گزارش هالیوود ریپورتر، جنیفر گارنر برای بازی در فیلم Yes Day «روز بله» محصول اورجینال شبکه‌ی نت‌فلیکس (Netflix) قرارداد امضا کرده است. «روز بله» براساس رمان کودکانه‌ی پرفروش به همین نام نوشته‌ی ایمی روزنتال (Amy Rosenthal) ساخته می‌شود. عنوان این فیلم به رویداد سالیانه‌ای اشاره دارد که در آن والدین باید به هرگونه خواسته‌ی فرزندان‌شان بله بگویند.

این فیلم توسط میگل آرتتا (Miguel Arteta) کارگردانی می‌شود که پیش از این با گارنر در فیلم Alexander And The Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day همکاری کرده است. نویسندگی این اثر بر عهده‌ی جاستین مالن (Justin Malen) و تهیه‌ی آن بر عهده ی گارنر است.

اگرچه فیلم «روز بله» از نقش‌های اکشن‌محور گارنر در آثاری نظیر Alias «نام مستعار»، Elektra و Peppermint فاصله دارد اما اولین فعالیت او در عرصه‌ی کمدی محسوب نمی‌شود. گارنر پیش از این در آثاری کمدی از قبیل Juno «جونو»، The Invention Of Lying «اختراع دروغ» و Love Simon حضور داشته است. او همچنین به همراه دیوید تِنِنت (David Tennant) در Camping، سریال کمدی جدید شبکه‌ی اچ‌بی‌او (HBO) بازی کرده است. گارنر در این مجموعه نقش کاترین همسر کنترل‌گر والت (تننت) را ایفا می‌کند.

این سریال که شامل هشت قسمت است داستان سفری تفریحی را روایت می‌کند که به طرز مضحکی از جریان اصلی‌اش خارج می‌شود. این سریال در تاریخ ۱۴ اکتبر از طریق شبکه‌ی اچ‌بی‌او پخش خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا