سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای جهان

اتفاقات فیلم Star Wars: Episode IX یک سال پس از پایان فیلم The Last Jedi آغاز خواهد شد

جان بویگا در مصاحبه جدید خود تایید کرد که اتفاقات فیلم Star Wars: Episode IX یک سال پس از پایان حوادث فیلم The Last Jedi شروع می‌شود.

اتفاقات فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) تنها ثانیه‌هایی پس از پایان فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) آغاز شد و بسیاری از طرفداران کنجکاو بودند که اتفاقات فیلم Star Wars: Episode IX (جنگ ستارگان: اپیزود ۹) با چه فاصله زمانی نسبت به قسمت قبل آن آغاز می‌شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، قسمت نهم فیلم Star Wars (جنگ ستارگان) با یک جهش زمانی یک ساله آغاز خواهد شد. به نقل از وب‌سایت VanityFair، جان بویگا، بازیگر نقش فین، در مصاحبه با مجله امپایر گفت اتفاقات فیلم Episode IX که در حال حاضر نام رسمی آن اعلام نشده است، حدود یک سال پس از پایان حوادث فیلم The Last Jedi آغاز خواهد شد. امپایر به نقل از بویگا گفت که او تایید کرده است که اتفاقات این فیلم یک سال پس از اتفاقات قسمت قبلی جریان خواهد داشت.

با این حال، کمپانی لوکاس فیلم و والت دیزنی هنوز این خبر را تایید نکرده‌اند و مشخص نیست که بویگا این اطلاعات را با اجازه این دو کمپانی به اشتراک گذاشته یا خیر، اما در حال حاضر می‌توانیم دید بهتری در مورد جدول زمانی اتفاقات فیلم Star Wars: Episode IX داشته باشیم که قابل انتظار است که در طول یک سالی که بین اتفاقات دو فیلم فاصله وجود دارد، گروه مقاومت به دنبال بازیابی خود باشد تا آماده نبرد نهایی با نیروهای فرقه اول (First Order) شود. همچنین قابل پیش‌بینی است که کایلو رن با بازی آدام درایور، پس از اتفاقات فیلم Star Wars: The Last Jedi، به دنبال افزایش قدرت خود و همچنین به دنبال شکار نیروهای باقی‌مانده مقاومت باشد.

دیزی ریدلی، آدام درایور، جان بویگا، اسکار آیزاک، مارک همیل، کری فیشر، آنتونی دنیلز، بیلی دی ویلیامز، دامنل گلیسون، لوپیتا نیونگو، کلی مری ترن، جوناس سوآتامو، بیلی لورد، کری راسل، نائومی آکی، ریچارد ای گرانت، مت اسمیت و دامینیک مانهن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Star Wars: Episode IX حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. جی جی آبرامز وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه (به‌همراه کریس تریو) قسمت نهم فیلم Star Wars را بر عهده دارد.

فیلم Star Wars: Episode IX برای اکران در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۹ آذر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا