سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای ایران

واکنش رامبد جوان به انتقادات از « قانون مورفی » : به شما هیچ ربطی نداره!

واکنش رامبد جوان به انتقادات از « قانون مورفی » : به شما هیچ ربطی نداره! / برید به کارهای مهمتون برسید و دنیا رو نجات بدید!

چند روز پیش در برنامه‌ای تلویزیونی دو کارشناس برنامه انتقادات تندی را از فیلم «قانون مورفی» مطرح کردند، یکی از آن‌ها این فیلم را مستهجن خواند و دیگری آن را نامناسب برای کودکان دانست.

رامبد جوان با انتشار یادداشتی در اینستاگرام به این مسئله واکنش نشان داد و نوشت : « «عزیزان قشنگ سلام.
چند تا موضوع شبانه بگم و بریم بخوابیم عمرا اگه به این زودیا کسى بخوابه.
١-از حمایتهاى فوق العادتون براى خندوانه و قانون مورفى بسیار سپاسگزارم.
٢-مى فهمم که خشم و نفرت به خاطر شرایط سخت گریبان هممون رو گرفته ولى خوبه فکر کنیم و خشممون رو مدیریت کنیم وگرنه منجر به بحرانهاى جدى روحى و خداى ناکرده منجر به فاجعه مى شه.(هر کى هر پستى مى ذاره یه عده فقط دارن زیر اون پستها بالا میارن و استفراغ مى کنن. واقعا یه فکر جدى به حال خودشون بکنن این میزان از حال بد واقعا خطرناکه و راستش مسئول این حال بد هم خودمونیم و البته شرایط و البته مدیریت سوپر غلط و پرخطاى مسئولین و مدیران این مملکت که خیلى ساله هست. من که زورم مى رسه خندوانه بسازم تا سه شب در هفته دقایقى رو مثل یه مهمونى خوش بگذرونیم. امیدوارم یه کمى حالتون رو خوب کنه)
٣-قانون مورفى رو ساختیم تا یه جنس کمدى و سینماى تازه و جوندار به سینمامون و علاقمندان سینما تقدیم کنیم.هر تجربه ى تازه اى قطعا خطاهایى هم داره وگرنه تجربه به حساب نمیومد. و تمام رفقاى سینمایى خودم که خیلى هم خفنن کلى تحلیلاى درجه یک راجع به قانون مورفى کردن که حالا حالاها کیف مى کنم و مهمترینش هم تماشاگرهایى هستن که با حال خوش و سرحال و لبخندهاى اساسى از سالن بیرون میان.
ولى یه کسایى و نفراتى و دانشمندایى اینور و اونور گفتن این فیلم مس.ته.ج.نه و کمدى نیست و به درد بچه ها نمى خوره و فیلم بدیه ودوباره استفراغ و استفراغ….. که باید عرض کنم عزیزان محترم شما وقتتون رو با ما تلف نکنین و برین به موضوعات مهمتون برسین که ایشالا دنیارو نجات بدین. ما همین گوشه موشه ها بازیهاى خودمون رو مى کنیم و با رفقاى خودمون حالمون خوبه یا اگر هم بده ربطى به شما نداره.
۴- دوستتون دارم.
۵-آرزو مى کنم هممون سالم و شاد و امن باشیم.
۶-فردا هم دارم با یه تعداد از دانش آموزها قانون مورفى رو ببینم.
٧- یه عالمه فکراى باحال داریم که به مرور براتون تعریف مى کنم که کمکمون کنین.
٨- شما خییییییلى باحالین »

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا