سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکی

مسعود اوزیل به دنبال بدست آوردن Hadise است

به گزارش نسیم ورد؛

بازیکن معروف ترکیه ای تیم فوتبال آرسنال ( Mesut Özil ) مسعود اوزیل برای بدست آوردن خواننده معروف ترکیه، در مقابل هاکان سابانجی قرار گرفت.

10_hd1

بر اساس خبرهای بدست آمده فوتبالیست ترکیه ای معروف آرسنال به دنبال بدست آوردن دوباره Hadise است.

3_hd1

Hadise که در سال 2011 با مسعود اوزیل ( Mesut Özil ) رابطه داشت، در ماههای اخیر شایعاتی درمورد رابطه او با پلی بوی معروف هاکان سابانجی در بین رسانه های ترکیه پیچیده بود.

5_hd1

بعد از این مدت ظولانی که چند سال از رابطه قبلی مسعود اوزیل ( Mesut Özil ) با Hadise میگذرد، در ماه نوامبر 2016 او دوباره در استانبول برای بدست آوردن قلب Hadise چندین مرتبه سعی کرده است.

این سعی های مسعود اوزیل ( Mesut Özil ) پس از برگشتن او به انگلیس هم ادامه داشت ولی با شایعات رابطه Hadise با هاکان سابانجی امیدش را از دست داد.

6_hd1

مسعود اوزیل ( Mesut Özil ) که رابطه خوبی با دوست دختر فعلی اش ندارد، شایعاتی وجود دارد که هنوزم او به فکر بدست آوردن قلب Hadise است.

1_hd1

در هفته های اخیر که Hadise در بین صحبت هایش گفت « الان در زندگی شخصیم کسی نیست ولی هر لحظه امکان داره کسی بیاد » با این حرف ها پیامی را به مسعود اوزیل ( Mesut Özil ) فرستاد و چراغ سبز را به او نشان داد که شاید بتواند رابطه ای را با او شروع کند.

نسیم ورد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا