سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای جهان

سیلوستر استانوله (Sylvester Stallone) فیلم کره‌ای و هیجان‌انگیز The Gangster, The Cop, The Devil (گانگستر، پلیس، شیطان) را بازسازی خواهد کرد!

[ad_1]

براساس بیانیه کمپانی محلی تولیدکننده فیلم کره‌ای و هیجان‌انگیز The Gangster, The Cop, The Devil (گانگستر، پلیس، شیطان)، نسخه بازسازی یا ریبوت این فیلم که به زبان انگلیسی و برای هالیوود می‌باشد ساخته خواهد شد و کمپانی Balboa Productions (بالبوا پروداکشن)، که توسط سیلوستر استانوله (Sylvester Stallone) اداره می‌شود، وظیفه ساخته آن را برعهده دارد.

نکته جالب در مورد ساخت نسخهٔ آمریکایی فیلم The Gangster, The Cop, The Devil این است که ما دونگ سئوک (Ma Dong-Seok)، بازیگر نقش شخصیت گانگستر در فیلم اصلی، قرار است نقش خود را در بازسازی این فیلم نیز ایفا کند. دونگ سئوک ما، نقش شخصیتی با نام لی را ایفا می‌کند که پس از آنکه مورد حملهٔ وحشیانه یک قاتل سریالی قرار می‌گیرد، مجبور می‌شود به همکاری با پلیسی (با نقش‌آفرینی لی مو یئول) تن بدهد و با کمک وی، رد پای این قاتل سریالی را بیابند که نقش این قاتل را در فیلم کیم سئونگ گیو ایفا می‌کند.

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا