سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکی

راز برملا شده خواننده معروف ترکیه İrem Derici ایرم دیرجی

به گزارش نسیم ورد؛

bZcMWVa9_400x400

خواننده معروف ترکیه İrem Derici در برنامه پخش زنده beyaz show  شایعات اینکه در ماههای اخیر در ناحیه سینه اش عمل زیبایی انجام داده را تایید کرد.

650x344-1486903052931

خواننده معروف ترکیه İrem Derici که در ماههای اخیر با وزن هایی که کم کرده بود در رسانه ها موضوع خبرسازی شده بود و به علت وزن هایی که کم کرده بود نیاز به عمل زیبایی داشته و این عمل را در بیمارستان خصوصی در محله فولیا انجام داده بود.

9_d

خواننده معروف ترکیه İrem Derici که مهمان برنامه پخش زنده beyaz show شده بود و درمقابل سوال یکی از تماشاگران که پرسید « سیلیکونها چقد برات خرج برداشت؟ » مات و مبهوت موند.

5_d

خواننده معروف ترکیه İrem Derici که جواب های روراست و بدون پیچ و تاب معروف است، بجای اینکه این سوال رو بی جواب بگذارد جواب داده و گفت من مشکلی ندارم و میتونم درمورد اینا صحبت کنم شما که منو میشناسین.

irem

خواننده معروف ترکیه İrem Derici در ادامه شایعات اینکه عمل زیبایی داشته را تایید کرد و گفت قصد داشتم این عمل زیبایی را مخفی کنم ولی چون عمل من با زایمان خواننده معروف Gülşen همزمان بود و همراهانش من را در بیمارستان دیدند.

0x0-1486903255882

نسیم ورد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا