سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

نایا ریورا قبل از غرق شدن در دریاچه پسرش را نجات داد.

 به گفته مقامات رسمی نایا ریورا پسرش را قبل از غرق شدن نجات داد و مقامات تأیید کردند که جسد کشف شده از دریاچه پیرو ، کالیفرنیا صبح روز دوشنبه ، متعلق به بازیگر مفقودالاثر است.

اگرچه هنوز بقایای آن به طور رسمی مشخص نشده است ، اما کلانتر ویلیام ویتورا ویلیام ایوب تأیید کرده است که  با مشخصات ستاره سابق گلی ، که هفته گذشته در طی قایقرانی با  پسر چهار ساله خود ناپدید شد ، مطابقت دارد.

او همچنین  بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی جزئیات جدیدی را با خبرنگاران به اشتراک گذاشت و توضیح داد که پسر نایا ، جوزی ، که در حالی پیدا شده بود که به تنهایی در  قایقی که مادرش اجاره کرده بود  خوابیده بود  و همین باعث شد تیم جستجو به این نتیجه برسند  که  نایا او را به قایق برگردانده بود و هردو شرایط سختی را در آب تجربه کردند.

کلانتر ایوب گفت: “ما اعتقاد داریم که او انرژی کافی را برای بازگشت پسرش به قایق داشته است ، اما برای نجات خودش انرژی کافی نداشته است”. کلانتر ایوب گفت:  جسد این بازیگر  33 ساله بدون جلیقه نجات کشف شده است و در نزدیکی سطح آب  شناور بود. ” 


او گفت: “ما اطمینان داریم جسدی که پیدا کردیم متعلق به نایا ریورا است.” 

جسد به  پزشکی قانونی ونتورا (Ventura County) منتقل شده است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا