سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کتی پری آهنگهای مورد علاقه خودش و اورلاندو بلوم را در آلبوم جدیدش فاش کرد.

کیتی پری درمورد اولین آلبوم خود با نام “لبخند” با طرفدارانش روز یکشنبه (2 آگوست)  در #SmileSunday livestream Q&A  صحبت کرد. جای تعجب نیست که ، سوالات بی شماری درباره آلبوم جدید او وجود داشت  آلبومی که پری انتشار آن را دو هفته به تعویق انداخت.

پری و نامزدش اورلاندو بلوم که منتظر تولد اولین فرزندشان هستند ، به هوادارانش گفت که آهنگهای جدید “همه شان به معنی چیزهای مختلفی هستند”. 

“‘What Makes a Woman’ “یکی از آهنگهای مورد علاقه من در این آلبوم است.” “این یک آهنگ عالی در مورد  زنان بسیار با استعداد و سازگار و باورنکردنی است . “

 آهنگ بعدی که او دوست دارد Cry About It Later هست . این یک آهنگ عالی و قدرتمند است. در مورد بلوم ،  خلاصه صحبت کرد و به هواداران گفت ،  آهنگ مورد علاقه او “Daisies” است و همچنین او Never Worn White را هم دوست دارد. (پری برای اولین بار در ویدئوی این آهنگ بارداری خودش را  فاش کرد.) “این آهنگ به نظر من برای فاش کردن  این خبر خوب عالی بود.

 هواداران همچنین از پری خواستند تا ترک لیست را فاش کند ، اما او نپذیرفت. با این حال ، او  گفت که 12 آهنگ وجود دارد – “نه مورد آنها را نشنیده اید. آلبوم Smile قرار بود ابتدا در 14 اگوست منتشر شود ، اما به دلیل تاخیر در تولید به 28 آگوست موکول شده است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا