سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

Alicia Vikander دوست دارد که دوباره با همسرش Michael Fassbender فیلم بازی کند.

آلیشیا ویکاندر دوست دارد دوباره با شوهرش مایکل فاسبندر کار کند.


آلیشیا ویکاندر برنده اسکار، اولین بار با بازیگر ایرلندی-آلمانی در سال 2014 روی صحنه درام عاشقانه اش با عنوان “The Light Between Oceans” آشنا شد، در این فیلم آنها در نقش یک زوج بدون بچه بودند  و نوزادی را که در دریا گم شده بود را به فرزندی قبول می کنند ، اما وقتی مادر بچه برمی گردد آنها پریشان میشوند.

ویکاندر و فاسبندر بلافاصله بعد از پایان فیلمبرداری با همدیگر رابطه برقرار کردند و اولین بار در گلدن گلوب  سال 2016 بروی فرش قرمز رفتند و در آخر این زوج مشهور در یک مراسم خصوصی در ایبیزا در سال 2017 ازدواج کردند.

ویکاندر با اینکه زندگی شخصی اش را حفظ میکند ، گفت که اگر پروژه ایی مناسب برای هر دو آنها باشد، با خوشحالی با شوهرش برای یک فیلم دیگر همکاری میکند.

آلیشیا 31 ساله به مجله Elle U.K گفت: “من دوست دارم روزی با او کار کنم ، اما ما خیلی منحصر به فرد هستیم و من اینو دوست دارم و فکر می کنم که این در هر رابطه ای خوب است.” “هر دوی ما در این بازی میکنیم چون این فیلم مناسب ماست.

آلیشیا ویکاندر ستاره دانمارکی، همچنین گفت که فاسبندر در مورد صحنه های حیله و تزویر از من مشورت میگیرد. او قبلاً هم از همسرش تعریف و تمجید کرد و فیلمهایی که در آن جایزه گرفته را “شجاعانه” خواند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا