سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

شایعه ازدواج Emma Stone و Dave McCary با حلقه های طلا مشابه به واقعیت تبدیل شد.

عشق اما استون و دیو مک کاری عشقشان واقعی است.Emma Stone برنده اسکار ،با نویسنده مشهور Saturday Night Live، دیو مک کاری رابطه دارد ، اما طرفداران آنها در مورد وضعیت رابطه این زوج گمانه زنی می کنند. اما استون و دیو ، که نامزدیشان را در ماه دسامبر اعلام کردند،و در حالی که اوایل این ماه در لس آنجلس بودند، با حلقه های طلا مشابه دیده شدند.

اما استون ، 31 ساله ، برای اولین بار در ماه مه  وقتی که با ویترسپون در یک گفتگوی مجازی در مورد کرونا همکاری می کرد، در دستش انگشتر بود ، اما تیم هماهنگ کننده دیو مک به ازدواج رسمی آنها اشاره کرده اند.
اما استون و دیو با لباسهای راحتی بعدظهرا قدم میزنند .اما استون یک دست لباس گشاد و صندل Birkenstock پوشیده بود ، در حالی که دیو 35 ساله یک تی شرت و شلوار مشکی پوشیده بود. اما و دیو هر دو کلاه های بیس بال گذاشته بودند.

 اما استون هنوز درمورد شایعات عروسی اظهارنظر نکرده، با این حال پیج SIX در ماه مارس گزارش داد که این زوج به دلیل ویروس کرونا ، عروسی هایشان را که برایش برنامه ریزی کرده بودند، به تعویق انداخته اند.

مشخصه که اما استون و دیو یک مراسم خصوصی مانند زوج های پرنسس بئاتریس و ادواردو ماپلی موتزی ، شان پن و لیلا جورج و لیلی آلن و دیوید هاربر را طی چند ماه گذشته گرفته باشند. 

اما و دیو ، که برای اولین بار در سال 2017 با یکدیگر آشنا شدند ، نامزدیشان را در اینستاگرام اعلام کردند.  Emma’s Mr. Right سلفی این دو نفر  را به به اشتراک گذاشت که حلقه نامزدی مرواریدیش را نشان می دهد.

خبری تأیید می کند که دیو با یک حلقه Catbird به ارزش تقریبی 5000 دلار از اما استون خواستگاری کرده است. این قطعه جواهر شامل مروارید آکوایا ، طلای 18 عیار و الماسهای 0.37 قیراط است.

قبلا او در مصاحبه با Elle گفته بود ، او به مادر شدن فکر می کند. 

او در آن مصاحبه گفت: “دیدگاه من در مورد بچه ها با بزرگتر شدنم تغییر کرده است. من در نوجوانی میگفتم که هیچ وقت بچه داری نمی کنم یا هیچوقت ازدواج نمی کنم و بچه دار نمی شوم.” “وقتی بزرگتر شدم نظرم تغییر کرد و واقعاً می خواهم ازدواج کنم ، واقعاً می خواهم بچه دار شوم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا