سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

دامینو کیرک اولین عکس از پن بدگلی و پسر شان را به اشتراک گذاشت.

روز دوشنبه ، 5 اکتبر ، خواننده دومینو کیرک  اولین عکس از همسرش و پسرشان را که در ماه آگوست متولد شد ، به اشتراک گذاشت. 

او یک عکس بامزه با یک ایموجی قلب در اینستاگرام منتشر کرد. پن ، با ماسک روی چانه ، بچه  را که یک لباس راه راه سبز و سفید پوشیده بود ،بغل کرده بود. 

او اولین بار بارداری را در ماه فوریه اعلام کرد در حالی که فاش کرد دو سقط را نیز تجربه کرده است.

او نوشت: “دوباره در جاده … بارداری پس از از دست دادن یه چیز دیگه است.” “بعد از دو سقط پشت سر هم آماده بودیم که بارداری را فراموش کنیم. من دیگر به بدنم اعتماد نکردم و این واقعیت را که کارم تمام شده است را پذیرفتم. ” 

 پسر اول دومینو، کاسیوس رایلی ،از همسر سابقش مورگان اوکان در سال 2009 به دنیا آمد. 

پن و دومینو ، که در سال 2017 ازدواج کردند ، پس از اینکه دومینو ماه گذشته یک پست اینستاگرامی را با هشتگ # 40dayspostpartum به اشتراک گذاشت ، فاش کردند پسر بچه آنها در ماه آگوست متولد شد.

پن بدگلی که از بازی Dan on Gossip Girl به Jo در YOU  تبدیل شده است ، در نقش قاتل زنجیره ای در سریال You  با همبازی اش ویکتوریا پدرتی بازی می کند. 

 این پدر 33 ساله نظر خود را در مورد  اینکه چرا هواداران با وجود اینکه جو قاتل است به سمت او جذب می شوند را گفت.

پن به InStyle گفت: “زمانهایی وجود دارد که جو بسیار غیرمردانه و همچنین صادق و شجاع است.” “گاهی اوقات او کاملاً تعادل کامل بین جوانمردی  و  اینکه اجازه می دهد شریک زندگی اش خود مختار و قدرتمند باشد ایجاد می کند. “

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا