سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

میندی کالینگ می گوید ، بارداری در زمان شیوع کرونا “کمی ترسناک بود.”

میندی کالینگ بعد از مخفی کردن خبر بارداریش، در اینستاگرام جزئیاتی از تجربه حاملگی فرزند دومش را در دوران ویروس کرونا به اشتراک گذاشت.

روز جمعه او عکسی از کارتون “بادام زمینی ها” پرندگان اسنوپی و وودستاک را به اشتراک گذاشت و از دوستان و طرفدارانش برای آرزوی سلامتی تشکر کرد. او پسرش اسپنسر را در 3 سپتامبر به دنیا آورد و این خبر را فاش نکرد تا اینکه روز پنجشنبه تماشاگران را در “The Late Show with Stephen Colbert”  متعجب کرد.

او نوشت: “بارداری در زمان شیوع کرونا کمی ترسناک بود.”اما این باعث شد که من از همه پزشکان ، پرستاران و متخصصان پزشکی تشکر و قدردانی کنم که به طور خستگی ناپذیری کارشان را انجام میدهند و به درمان کسانی که بهشون نیاز دارند ، می پردازند و زندگیشان را به خطر می اندازند.”

او گفت که پسرش ، اسپنسر ، “خوب و سالم است” و او بسیار مورد توجه خواهر بزرگش ، کاترین 2 ساله قرار گرفته است..

کالینگ اولین کسی نیست که با یک نوزاد ، مردم را شگفت زده می کند. چه کسی می تواند در سال 2011 فراموش کند که وقتی بیانسه پس از اجرای مراسم Music Video Awards  رو به جمعیت کرد ، و لباسش را بالا زد  و شکم باردار 5 ماهه اش را نشان داد و خبر از بارداری فرزند اولش با جی زد  داد. 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا