سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

تام کندی ، مجری برنامه های تلویزیونی “You Don’t Say!” و “Name That Tune” در 93 سالگی درگذشت.

تام کندی ، مجری گیم شو های تلویزیونی  “تو نمی گویی!” و “Name That Tune” ، در 7 اکتبر در آکسنارد ، کالیفرنیا درگذشت. او 93 ساله بود.

دوست نزدیک کندی استیو بورلی مرگ او را در فیس بوک تأیید کرد و نوشت: “تام در ماه های اخیر حال خوبی نداشت اما با خانواده و دوستان نزدیک خود در ارتباط بود … بعداً ، بعد از اینکه فرصتی پیدا کنم از خاطراتم با او می نویسم  از رابطه ای در دوران کودکی من که او به یک دوستی واقعی تبدیل شد و همیشه آن را دوست خواهم داشت.”

کندی با نام جیم نارز در 26 فوریه سال 1927 در لوئیزویل ، کی متولد شد. کندی با الهام از برادر بزرگتر خود ، جک ، که او هم  مجری تلویزیون بود ، در سال 1947 به لس آنجلس نقل مکان کرد و کارش را شروع  کرد. کندی پس از 10 سال در رادیو و ازدواج با عشق دبیرستانش ، بتی گودون ، میزبان این شو گیمها شد که در دهه 50 به محبوبیت رسیدند. اما به دلیل اینکه برادر او هم مجری بود ، او تصمیم گرفت نام خود را تغییر دهد تا از سردرگمی جلوگیری کند و در سال 1957 به تام کندی تبدیل شد.

او  نزدیک به سه دهه  مجری شو گیمهای مختلف  بود و بزرگترین موفقیتش “شما نمی گویید!” در NBC از 1963 تا 1969 ، “Split Second” از 1972 تا 1975 ، “Name That Tune” از 1974 تا 1981 و  “Password Plus” از 1980 تا  1982 بود. 

بازمانده های کندی فرزندانش لیندا آن نارز ، جیمز نارز جونیور و کورتنی الن نارز ، و علاوه بر عروسش لیندا پاپولیس نارز ، نوهایش  ابیگیل نورا نارز و خواهرش ماری لاوت اسکالی هستند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا