سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

احساسات نیکی بلا در برابر ازدواج نامزد سابقش جان سینا با شی شریعتزاده

نیکی بلا حالا “بهترین روزهای زندگی اش” را می گذارند ، اما منابع احساسات واقعی او در مورد ازدواج غافلگیرکننده جان سینا و  همچنین احساسات امروز این زوج سابق نسبت به یکدیگر را فاش کردند. 

روزگاری ، نیکی بلا و جان سینا زوج ستاره جهان WWE بودند. با وجود پایان یافتن رابطه آنها برای همیشه در ژوئیه 2018 ، نیکی تازه متوجه شد که نامزد سابقش در 12 اکتبر مخفیانه با شای شریعت زاده 30 ساله (مدیر محصول Sonatype) در تامپا ، فلوریدا ازدواج کرد! HollywoodLife از چندین منبع متوجه شده  که نیکی در مورد این ازدواج چه حسی دارد.

یک منبع نزدیک به نیکی به طور انحصاری به HollywoodLife می گوید: “نیکی برای جان واقعاً خوشحال است که شخصی را پیدا کرده است تا زندگی اش را با او تقسیم کند و برای او و شای چیزی جز بهترین  آرزو نمی کند.” “نیکی بهترین زندگی اش را دارد و فقط به بهترین ها امیدوار است. او در یک فصل متفاوت از زندگی اش قرار دارد و احساس خوشبختی می کند که همه آرزوها و امیدهایش محقق می شود. “

مانند جان ، نیکی هم به سراغ معشوق جدیدی رفته است: پارتنر سابقش در رقص با ستارگان ، آرتم چیگوینتسف ، که  در ماه جولای پسرشان به نام ماتئو به دنیا آمد. منبع ما ادامه می دهد: “او هنوز در حال سازگار کردن خودش با هیجان مادرانه است و نمی تواند منتظر ازدواج با آرتم در عروسی رویایی خود باشد.”

آرتم در نوامبر 2019 از نیکی خواستگاری کرد و ستاره توتال بلاس هنوز در انتظار ازدواج  مانند جان است. با این حال ، منبع ما توضیح می دهد ، “نیکی چیزی بیشتر از این نمی خواهد و خوشحال است که جان هم هر آنچه را که به دنبالش بود پیدا کرد.”

منبع دوم  احساسات جان و نیکی نسبت به یکدیگر، دو سال پس از جدایی که قلب طرفداران WWE را در آن زمان شکست ،را فاش می کند. “نیکی و جان با یکدیگر رابطه خوبی داشتند که تا حد ممکن بی نظیر بود و زمانی را که با هم می گذرند هرگز فراموش نمی شود. اما با غمی که در این رابطه به وجود آمد، هنوز هم احترام بی حد و حصر وجود دارد .”

علی رغم احترام آنها به یکدیگر ، یک مسئله اساسی در این رابطه وجود داشت: جان بچه نمی خواست ، و نیکی  می خواست.

با این حال ، جان پیشنهاد داد که وازکتومی خود را معکوس کند تا نیکی را خوشحال کند ، اما او نمی خواست چیزی را تجربه کند که  واقعاً آرزو نمی کند. نیکی الان  مادر است و یک فرزند زیبا دارد که هرگز با جان نمی توانست داشته باشد. . ” “زندگی او با جان عالی بود ، اما زندگی او الان عالیتر است و برای خوشبختی جان بسیار خوشحال است.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا