سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپاخبر های داغ

آنا وینتور و شلبی برایان بعد از 20 سال از هم جدا شدند.

 

page six گفته است که آنا وینتور و شلبی برایان بعد از 20 سال زندگی مشترک بالاخره از هم جدا شدند.

قبلاً گزارش داده بودیم که رابطه بین این زوج سرد شده و مدتی است که در مجامع عمومی دیده نمی شوند. اما حالا به ما گفته شده که آنها برای همیشه از هم جدا شده اند.

هنوز مشخص نیست که چه چیزی باعث این جدایی شد ، اما طبق گفته ها برایان سراغ همسر سابقش کاترین برایان رفته است ، شوهر کاترین ، بانکدار سرمایه گذاری دیمون Mezzacappa  بود که، در سال 2015 درگذشت. اما منابع نزدیک به کاترین می گویند که وقتی او در سال 1999 با نوای کاندو نست  آشنا شد ، از برایان جدا شد. “کاترین و برایان از هم بچه دارند و دوست هستند.  

در همین حال ، به ما گفته شده است که برایان بیشتر وقتش را در زادگاهش تگزاس گذرانده است. در ماه نوامبر ،page six گزارش داد که رابطه وینتور و برایان در سال 2013 رو به اتمام است ، بعد از اینکه مشخص شد  برایان مبلغ 1.2 میلیون دلار مالیات معوقه به IRS بدهکار است.

یک منبع در آن زمان گفت: “مدتی است که آنها با هم دیده نمی شوند.”

برایان به درخواست ما در این مورد پاسخ نداد. نماینده وینتور نیز از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

page six در فوریه وینتور را برای صرف شام با بیل نایگی بازیگر بریتانیایی دید. این زوج دوستان خوبی هستند و در شوهای لندن و نیویورک دیده شده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا