سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مگان مارکل، اولین سلطنتی مدرن شد که در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده شرکت کرد.

مگان مارکل از صدایش در یک راه مهم استفاده می کند. 

طبق گزارش E! دوشس ساسکس  که در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 رأی داده است اولین سلطنتی مدرنی شد که در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده رای داد. 

مگان و پرنس هری در حال حاضر در شهر ساحلی سانتا باربارا ، کالیفرنیا زندگی می کنند ، اما مشخص نیست که او از طریق نامه یا حضوری رای داده است. 

از زمان بازگشت به کالیفرنیا ، مگان بارها در مورد اهمیت رأی دادن بحث کرده و حتی قبل از 3 نوامبر در فراخوانی رأی دهندگان مشارکت داشته است ، بنابراین همیشه انتظار می رفت که او در انتخابات امسال رای اش را به صندوق بیاندازد.

 مگان در مورد اعلامیه کاندیدای رئیس جمهور جو بایدن  مبنی بر اینکه سناتور کمالا هریس معاون او خواهد بود بحث و تبادل نظر کرد.. او گفت: “من از دیدن این نوع از نمایندگی بسیار هیجان زده هستم.”

 

Meghan Markle, Prince Harry

اگر او و هری از مقامشان به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی در ماه مارس کناره گیری نمی کردند، احتمالاً فعالیت دوشس امکان پذیر نبود. دهه هاست که خانواده سلطنتی از نظر سیاسی خنثی باقی مانده اند زیرا انجام این کار خلاف قانون اساسی تلقی می شود.

با این حال ، در شخصیت جدیدشان ، به عنوان زن و شوهر می توانند آزادانه تر در مورد مسائل مهم ، از جمله انتخابات امسال صحبت کنند. در حقیقت ، او و هری با سخنرانیشان برای پایان دادن به اطلاعات غلط در یک سخنرانی برای TIME100 جنجال به پا کردند.

در ماه سپتامبر ، هری به بینندگان گفت ، “هرچه به ماه نوامبر نزدیک می شویم ، بسیار مهم است که ما سخنان نفرت انگیز ، اطلاعات غلط و منفی نگری آنلاین را رد کنیم.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا