سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینمااخبار مشاهیرپیشخوان اروپاسینمای جهان

تام هالند در نقش سارق بانک

تام هالند پس از Captain America: Civil War، Avengers: Infinity War و  Avengers: Endgame ، نقش بسیار متفاوتی را تجربه می کند.

این بازیگر مرد عنکبوتی با کارگردان های مارول  در آن فیلم ها ، جو و آنتونی روسو ، برای Cherry همکاری می کنند.. اپل تی وی + به تازگی عکس های جدیدی از درام پیش رو منتشر کرده است ، که هالند را در نقش یک پزشک ارتش در عراق است که به خانه بازمی گردد و با رو به رو شدن با PTSD  ( اختلال اضطرابی پس از حادثه ) تشخیص داده نشده و اعتیاد به مواد مخدر ، زندگی اش متلاشی می شود و  به یک سارق بانک تبدیل می شود.

همراه با عکس ها ، Apple TV + و کمپانی سازنده Russos AGBO اعلام کردند که Cherry در تاریخ 26 فوریه در Apple TV + و در 12 مارس برای اولین بار در سینماها به نمایش در می آید.

جو روسو در توصیف شخصیت اصلی ، به Vanity Fair گفت: “او طی یک دوره 15 ساله مسافت زیادی را طی می کند. فیلم به 6 فصل تقسیم شده است که بازتاب آن دوره های مختلف است و هر یک دیدگاه متفاوتی دارند.”

در این فیلم سیارا براوو ، کلی بورگلوند (فوس / وردون) ، جک رینور (میدسومار) ، فارست گودلاک (The Revenant) ، جف والبرگ (دورا و شهر گمشده طلا) ، مایکل گاندولفینی (The Deuce) ، کایل هاروی (The Kelly Harvey) پس از مهمانی) ، و توماس لنون (Reno 911!) هم حضور دارند. 

این فیلم براساس رمان زندگینامه ای به همین نام نوشته نیکو واکر ساخته شده و فیلمنامه آن را آنجلا روسو-اوستوت و جسیکا گلدبرگ تنظیم کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا