سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مگان فاکس خواستار طلاق از برایان آستین گرین شد.

در نمونه ای از برخی از مدارک مگان فاکس تقاضای طلاق از برایان آستین گرین را کرده است.

به گزارش TMZ ، فاکس تقاضایش را در LA Wednesday ثبت کرد. این بازیگر 34 ساله به دنبال حضانت قانونی سه فرزندش بنامهای Noah Shannon هشت ساله ،  Bodhi Ransom شش ساله و  Journey River چهار ساله است.

TMZ همچنین پاسخ گرین 47 ساله را دارد که با بیشتر درخواستهای او موافقت می کند ، اگرچه ظاهراً دوست دارد حمایت همسر روی میز باقی بماند. پرونده های این زوج در تاریخ جدایی آنها نیز متفاوت است: گرین آن را 5 مارس 2020 اعلام کرد ، در حالی که مگان می گوید آنها در نوامبر 2019 جدا شدند.

در همین حال ، فاکس اولین بار در فرش قرمز مراسم جایزه موسیقی امریکا با Machine Gun Kelly رپر 30 ساله حضور پیدا کرد . این زوج تقریباً شش ماه بعد از آشنایی در سر صحنه فیلم “Midnight in the Switchgrass” ساخته راندال امت با یکدیگر وارد رابطه شدند.

فاکس در کلیپ موزیک ” Bloody Valentine” گان کلی ظاهر شد ، همان ماه که جدایی او از همسرش گرین تأیید شد. از آن زمان ، او و گان کلی  خودشان را “twin flames” توصیف  می کنند،  و حتی  فاکس در یک پست اینستاگرامی ، MGK را “پسری بسیار زیبا” خواند.

در سپتامبر ،گان کلی اعلام کرد که برای اولین بار عاشق فاکس شده است.

گان کلی در ” Howard Stern Show.” گفت: “من نمی دانستم که [عشق] چه چیزی است تا اینکه من و او ارتباط چشمی برقرار کردیم.” “آن وقت بود که من عاشق شدم. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا