سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

HGTV :Rehab Addict Rescue تاریخ شروع سری جدید سریال را اعلام کرد.

Rehab Addict Rescue بزودی به تلویزیون HGTV می آید. این سری جدید درباره نیکول کورتیس ، مرمت گر خانه است و او به خانواده هایی که بازسازی خانه شان سخت تر از چیزی بود که برنامه ریزی کرده بودند، کمک می کند.

HGTV در بیانیه مطبوعاتی اطلاعات بیشتری در مورد Rehab Addict Rescue منتشر کرد.

“افرادی که فکر می کنند می توانند مثل یک فرد حرفه ای املاک بزرگ قدیمی را بازسای کنند ، از نیکل کورتیس ، ستاره بازسازی خانه ، در سری جدید HGT با Rehab Addict Rescue  کمک خواهند کرد. اکران این سریال پنجشنبه ، 28 ژانویه ، ساعت 9 شب ET / PT ، با هشت اپیزودی از Nicole مشهور است ، که بیشتر به خاطر بازسازی عملی خانه های فرسوده تاریخی شناخته می شود ، او به صاحبان خانه هایی را که کاملا تحت تأثیر روند بازسازی قرار دارند کمک میکند. 

در هر قسمت ، نیکول موارد ضروری خانه ها را شناسایی می کند: سیم کشی جدید برق  ، لوله کشی جدید و تعمیرات ساختاری.

با هر بودجه باقیمانده ، او و صاحبان خانه صرف پروژه های زیبایی ملک  می کنند. در پایان ، نیکول و تیمش مشکلات را از بین خواهند برد تا خانواده ها سرانجام خانه ای را که همیشه تصور کرده اند ببینند.

نیکول گفت: “سالها من خانه های قدیمی را از تخریب نجات داده ام.” “در آن زمان ، ما به بسیاری از افراد الهام بخشیده ایم که همین کار را انجام دهند. سپس تماس های آنها را برای کمک دریافت می کنیم. حالا ما اینجا هستیم تا آنها را نجات دهیم وقتی آنها متوجه شوند که واقعاً برای نجات یک خانه قدیمی چه کاری لازم است. “

نیکول ، یک محافظه کار پرشور ، در حالی که در سریال محبوب HGTV Rehab Addict بازی می کرد ، از مرمت خانه های متعدد در سراسر کشور و در زادگاهش دیترویت ، میشیگان لذت برده است.

نیکول افزود: “من بسیار خوشحالم که مردم آرزو دارند این مکانهای زیبا و قدیمی را نجات دهند.” 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا