سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ناتالی بایدن کیست؟ 5 نکته ای که باید درباره نوه رئیس جمهور جو بایدن بدانید.

ناتالی یکی از هفت نوه رئیس جمهور جو بایدن است. او پس از شرکت در مراسم تحلیف پدربزرگش در ژانویه 2021 ، خبرساز شد و برای پالتو صورتی تک رنگ شیکش در رسانه های اجتماعی سر و صدا کرد. او کت صورتی روشن و سفیدی از Lafayette 148 New York با ماسک محافظ صورت و شال گردن به تن داشت.

نوه 16 ساله جو و دکتر جیل بایدن برای انتخاب استایل خود در کنار دخترخوانده معاون رئیس جمهور کاملا هریس ، الا اموف ، مورد ستایش قرار گرفت.

یک نفر در توییتر خود نوشت: “لباس افتتاحیه مانتوی صورتی و بوت های زانوئی ناتالی بایدن برای همیشه در ذهن من زنده خواهد ماند” ، در حالی که کاربر دیگری نوشت: “من برای سبک ناتالی بایدن و الا امهوف اینجا هستم .  ”

ناتالی فرزند ارشد پسر فقید جو ، بو بایدن است. دادستان کل سابق دلاور ، که همچنین  یک پسر به نام  رابرت بایدن دوم از همسرش هالی بایدن دارد که، در ماه مه سال 2015 بر اثر سرطان مغز درگذشت.

به دنبال درگذشت غم انگیز پدر ناتالی ، جو در اکتبر 2015 اعلام کرد که دیگر قصد ندارد برای انتخابات ریاست جمهوری 2016 نامزد شود.

به پایین بروید تا درباره نوه پر سر و صدا  رئیس جمهور بیشتر بدانید.

او طرفداران زیادی در TikTok دارد

این نوجوان از ژانویه 2021 فقط چند TikToks ارسال کرده است ، اما در حال حاضر بیش از 1.5 میلیون دنبال کننده دارد.

او در انتخابات 2020 به رقابت انتخاباتی جو کمک کرد

در آگوست سال 2020 ، ناتالی به پسر عموهای خود میسی ، فینگان و نائومی پیوست تا در آخرین شب کنوانسیون ملی دموکراتیک به رقابت پدربزرگشان کمک کند. “پاپ به ما گفت که این انتخابات کاملاً متفاوت از انتخابات دیگر است. او نگران بود که چگونه این انتخابات بر فرزندانش تأثیر بگذارد.

او بسیار درباره مادربزرگش جیل صحبت کرده است

در برنامه مجازی DNC ، ناتالی در مورد چگونگی مادر بزرگ بودن جیل صحبت کرد. او گفت: “من می گویم او مادربزرگ معمولی  نیست.” “او  شوخ طبع است و بسیار شیطنت می کند.  گاهی اوقات او یک مار مرده پیدا می کند و آن را برمی دارد و در کیسه ای می گذارد و برای ترساندن کسی از آن استفاده می کند. ”

او در راه تبدیل شدن به یک پیشگام است

او پس از قدم گذاشتن با خانواده اش برای شرکت در مراسم تحلیف پدربزرگش در ژانویه 2021 ،  به سرعت به دلیل استایلش در رسانه های اجتماعی به یک موضوع پرطرفدار تبدیل شد.

او نسبت به دیگر پسر  عمو و دختر عموهایش خصوصی تر است

علی رغم دنبال کننده زیاد ناتالی در TikTok ، او هنوز هم یک سطح از حریم خصوصی در نزد مردم را حفظ می کند. اینستاگرام او ، که توسط کایا گربر مدل دنبال می شود ، قرار است از ژانویه 2021 خصوصی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا