سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر

طبق گزارشها مارول می خواهد جسیکا آلبا را برای دکتر استرنج 2 برگرداند.

در این مرحله ، به نظر می رسد که تقریباً درباره هر بازیگری که در گذشته  نقش قهرمان اصلی مارول را بازی کرده است شایعه بازگشت برای Doctor Strange in the Multiverse of Madness و شاید Spider-Man 3 نیز وجود دارد. مطمئناً ، حتی اگر نیمی از آنها صحت داشته باشد ، همه این ستاره ها نمی توانند زمان زیادی در صفحه نمایش باشند ،یکی دیگر از آن بازیگران برای اضافه شدن به لیست: جسیکا آلبا.

البته آلبا ، نقش Sue Storm AKA Invisible Woman را در دو فیلم اصلی Fox’s Fantastic Four ، که در سال های 2005 و 2007 اکران شد ، بازی کرد. و ، طبق گفته  Freakin Robot ، مارول در تلاش است تا او را برای دنباله فیلم Sam Raimi’s Doctor Strange برگرداند. نقش آلبا “کمی بیشتر از یک کامو” است. 

البته ، اگر از آلبا خواسته شود که دوباره به عنوان سو ، کلاه گیس بلوند سرش بذاره ، این مسئله درها را برای کریس ایوانز برای تکرار نقشش به عنوان برادر سو  جانی استورم AKA Human Torch باز می کند.. به یاد داشته باشید ، بازیگر کاپیتان آمریکا به تازگی  یک قرارداد جدید با مارول برای چند فیلم دیگر امضا کرده است. 

Doctor Strange in the Multiverse of Madness در حال فیلمبرداری در انگلیس است و قرار است در تاریخ 25 مارس 2022 در سینماها اکران شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا