سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سلما هایک به کسانی که می گفتند او به خاطر پول با شوهرش ازدواج کرده توضیح می دهد.

سلما هایک در مورد اتهامات مبنی بر ازدواج با شوهرش فرانسو ی هنری پینو به خاطر پول ، توضیح داد.

هایک بازیگر نامزد اسکار از سال 2009 با پینو ازدواج کرده است. آنها همچنین یک دختر به نام والنتینا دارند که در سال 2007 به دنیا آمد.

پینو مدیر عامل خانه مد لوکس فرانسوی کرینگ است که مارک هایی مانند گوچی ، بوتگا ونتا ، الکساندر مک کوئین و بالنسیاگا را در خود جای داده است.

مجری برنامه  در Armchair Expert پادکست داکس شپارد ، از پینو تعریف و تمجید کرد در حالی که در گفتگو با هایک ، پینو را “سخاوتمند” ، “سرگرم کننده” و “جذاب” نامید و  قبل این تعریف و تمجیدها گفت : “من نمی دانستم او کیست. من فقط اسم او را در تیتر خبرها شنیدم یا شاید خوانده ام که شما با یک مرد بسیار ثروتمند ازدواج کرده اید ، شاید به همین دلیل است که هایک با او ازدواج کرده است. من نمی دانم.”

هایک ، البته ، موافقت کرد که شوهرش را به عنوان “بهترین” توصیف کند قبل از اینکه او را بخاطر “یک شخص بسیار خوب و سالم” ، ستایش کند.

هایک همچنان به توصیف فرضیات جاهلانه ای که هنگام ازدواج او و پینو گفته شد ، ادامه داد و اینکه با گذشت زمان عشق و ثبات ازدواجش گویای این امر است.

وقتی من با او ازدواج کردم ، همه گفتند ، “این یک ازدواج برنامه ریزی شده است و به خاطر پول با او ازدواج می کند”. من پیش خودم گفتم که”بله همانی که شما فکر می کنید ، به هر چی می خواهید فکر کنید”. پانزده سال با همیم و ما در عشقمان قوی هستیم و من حتی آزرده نمی شوم.

هایک در ادامه گفت که او فکر می کند تبعیض درمورد “مردان ثروتمند” نیز وجود دارد چون ممکن است یک نفر تصور کند که آنها “فرد خوبی” نیستند و “مادی گرا” هستند ، و گفت که او نیز قبل از ازدواج در مورد همسرش عقایدی داشته است. تا او را بشناسد.

او توضیح داد :”این فقط یک توهین به من نیست ، من تنها کسی نیستم که قضاوت می شود و          می گویند” او یک بازیگر است ، او برای پول ازدواج کرده است. انها نمی توانند تصور کنند که زندگی با پینو   چه لذتی دارد. “

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن