سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کریس جنر برای راه اندازی برند تجاریش، پا جای پای دخترانش می گذارد.

کریس جنر زده تو خط برند محصولات آرایشی!!!

کریس جنر، 65 ساله بر اساس اسنادی که در 10 فوریه ثبت شد ، با برداشتن اولین قدم برای راه اندازی امپراطوری زیباییش ، راه دخترانش را دنبال می کند.

ستاره Keeping Up with the Kardashians دارای مارک های تجاری “Kris Jenner Beauty”و ، “Kris Jenner Skin” و “Kris Jenner Skincare” است. . او طیف وسیعی از محصولات زیبایی را که ممکن است در لیست برندها باشد شامل محصولات آرایشی ، مراقبت از پوست ، محصولات مراقبت از ناخن ، مژه های مصنوعی ، محصولات مراقبت از مو و عطرها ذکر کرد.

کریس هنوز به طور علنی درباره این گزارش ها اظهارنظر نکرده است.

البته ، کریس اولین عضو خانواده معروفش نیست که وارد صنعت زیبایی می شود.

دخترانش ، کایلی جنر و کیم کارداشیان وست ، هر کدام به ترتیب لاین مراقبت از پوست و آرایشش را دارند ، کایلی Comsetics و KKW Beauty. (کیم ، 40 ساله ، همچنین دارای برند لباس و لباس راحتی ، Skims است).

در سال 2019 ، کایلی 23 ساله 51 درصد از سهام لوازم آرایشی کایلی را به مبلغ 600 میلیون دلار به مجتمع زیبایی Coty Inc فروخت. او قبل از این در سال 2015 با نام تجاری زیباییش مالکیت کامل را حفظ کرد.

در همین حال،کیم 20 درصد از مارک زیباییش را در ژوئن 2020 به قیمت 200 میلیون دلار به کوتی فروخت.

 او تجارت لوازم آرایشی و عطرش را در سال 2017 راه اندازی کرد.

دیگر دختران کریس نیز کارآفرین هستند: Khloe Kardashian با Emma Grede در سال 2016 شرکت لباس ، Good American را تاسیس کرد. کورتنی کارداشیان وب سایت سبک زندگیش را دارد. و کندال جنر اخیراً خط تکیلا خودش را راه اندازی کرده است.

کریس ، به عنوان “مامان” دختران ، به طور مداوم از مشاغل تجاری دخترانش حمایت کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا