سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

The End Is Nye: سفارش سریال علمی بیل نای در شبکه Peacock.

بیل نای در حال برگشت به تلویزیون است.  شبکه Peacock سریال علمی جدیدی را با حضور نای با عنوان The End Is Nye سفارش داده است. نای در این سریال تلویزیونی به کشف بلایای جهانی می پردازد و به بینندگان نشان می دهد که چگونه می توانند زنده بمانند  و به طور بالقوه به جلوگیری از آنها کمک کنند.

Peacock در بیانیه مطبوعاتی درباره این سریال گفت:

 Peacock سریال علمی THE END IS NYE را سفارش داده است ، که توسط برنده جایزه امی و مربی ، مهندس ، نویسنده و مخترع مشهور علوم بیل نای میزبانی و تولید می شود. این سریال توسط Universal Television Alternative Studio و UCP ، بخشهای Universal Studio Group و Seth MacFarlane (The Orville ، Family Guy و Ted) Fuzzy Door تولید شده است.

THE END IS NYE بیل نای را به حماسی ترین فاجعه های جهانی قابل تصور – اعم از طبیعی و غیرطبیعی – می فرستد و سپس با استفاده از علم آنها را تخریب می کند تا نشان دهد چگونه می توانیم زنده بمایم و حتی از آنها پیشگیری کنیم.

برانون براگا (Cosmos: Possible Worlds ، Star Trek) به عنوان مجری برنامه و تهیه کننده اجرایی فعالیت خواهد کرد و همه قسمت ها را کارگردانی می کند.

هر قسمت  به رمز و راز و واقعیت می پردازد، از ویروس ها گرفته تا آتشفشان ها ، سیارک ها گرفته تا اقتدارگرایی و تغییر اقلیم تا جنگ های شیمیایی. هر فاجعه در سراسر جهان با هیجانات فراوان همراه است ، اما همچنین امید و راهی برای پیشرفت است. THE END IS NYE یک طرح علمی برای زنده ماندن از هر چیزی که پیش روی ما قرار گیرد ارائه می دهد.

THE END IS NYE توسط Universal Television Alternative Studio و UCP ، بخشهای Universal Studio Group و Fuzzy Door تولید می شود. ست مک فارلین و اریکا هاگینز مدیر اجرایی Fuzzy Door را تولید می کنند. برانون براگا به عنوان مجری برنامه ، کارگردان و تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند. بیل نای همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند و توسط نیک پامپنلا در N / PRJCTS نمایندگی می شود. راشل هارگریوز-هلد مسئول تولید Fuzzy Door است. “

تاریخ اکران برای این سریال تعیین نشده است.

شما چی فکر میکنید؟ آیا وقتی سریال نهایی The Nye Is Nye در طاووس به نمایش در می آید ، در نهایت نمایش می یابد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا