سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر

جیسون سودئکیس برای رابطه عاشقانه جدی با کیلی هازل آماده نیست.

جیسون سودئیکیس “از رابطه اولیویا وایلد همسر سابقش با هری استایلز” هنوز دلشکسته است و علی رغم حدس و گمان ها ، با دوست دختر جدیدش ، کیلی هازل ، در لندن زندگی نمی کند.

طرفداران سودئیکیس ستاره “تد لسو” شروع به شایعه پراکنی کردند که سخنرانی گلدن گلوب او در روز یکشنبه به نظر می رسد از همان خانه ای است که اخیراً هازل مدل بریتانیایی عکسی را منتشر کرده است.

طرفداران متوجه شدند که چیزی شبیه یک دستگاه بخور  که روی شومینه سفید در پشت هازل در استوری هست همونیه که پشت  سودکییس در هنگام سخنرانی گلدن گلوب بود. 

اما یک منبع نزدیک به سودئیکیس 45 ساله ستاره”Saturday Night Live” گفت: “جیسون با کیلی نقل مکان نکرده است. او همچنان نسبت به اولیویا دل شکسته است و هنوز برای یک رابطه جدی دیگر آماده نیست. “

این منبع گفت در حالی که او وقتش را با کیلی ، بازیگری که در ابتدا به عنوان بخشی از روزنامه انگلیسی معروف The Sun’s page 3 معروف شد ، به شهرت رسید میگذراند، روی فرزندانش ، اوتیس 6 ساله و دیزی 4 ساله متمرکز است. 

به تازگی دیده شده است که وایلد ، 36 ساله ، به خانه سودئکیس در جنوب غربی لندن رفته است و وقتش را با بچه هایش سپری می کند.

گزارش شد که سودئیکیس و وایلد – که بچه هایشان را “همه چیز من” در اینستاگرام توصیف کرده اند – در قرنطینه خانوادگی در لندن هستند تا با هم همکاری کنند.

سودئکیس در فوریه شروع به معاشرت با مدل، کیلی کرد. 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا