سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

پاریس هیلتون ، مایلی سایرس و سلبریتی های دیگر از کمپین # آزادی بریتنی حمایت می کنند.

از آوریل 2019 ، طرفداران بریتنی اسپیرز با هشتگ #آزادی بریتنی به امید آشکار شدن حقیقت در مورد محافظه کاری او ، رسانه های اجتماعی را تحت فشار قرار داده اند.

اسپیرز در فوریه 2008 تحت سرپرستی قانونی پدرش قرار گرفت ، زیرا در دوره طلاق از کوین فدرلاین ، که پسرانش پرستون و جیدن را با او مشترک است ، دچار شکست شد. پدر او ، جیمی اسپیرز ، قیم بریتنی و املاک او بوده است ، اما وکیل آندرو والت و جودی مونتگومری نیز در این پرونده نقش داشته اند.

 

دوره محافظه کاری قرار است در آگوست 2021 تمام شود ، اما بریتنی در اسناد دادگاه در آگوست 2020 اظهار داشت که “به شدت مخالف بازگشت [جیمی] است.”او درخواست کرد که مونتگومری به عنوان محافظه کار شخصی اش ادامه دهد و “یک امانت دار واجد شرایط” جایگزین پدرش در املاکش شود.

در آن زمان یک منبع به طور اختصاصی به Us Weekly گفت: “با وجود جودی ،تیم بریتنی با انگیزه و امید بیشتری ادامه می یابد و همچنان در مسیر درست گام برمی دارد” ، و افزود که بریتنی برنده گرمی “آماده است بعد از 12 سال اختیاراتش را پس بگیرد. “

با اولین پخش قسمت “Framing Britney Spears” از FX و سری Hulu’s The New York Times Presents در فوریه 2021 ، افراد مشهور بی شماری به رسانه های اجتماعی رفتند و خواستار آزادی بیشتر بریتنی و عذرخواهی علنی از نحوه رفتار با  او شدند.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا