سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مگان مارکل باردار به همراه هری به مراسم خاکسپاری پرنس فیلیپ نمی رود.

پرنس هری برای شرکت در مراسم خاکسپاری پدربزرگش پرنس فیلیپ به انگلیس پرواز خواهد کرد ، اما همسرش ، مگان مارکل ، در کنار او نخواهد بود.

کاخ باکینگهام اعلام کرد ، مارکل ، که قرار است فرزند دومش که دختر است را به دنیا بیاورد ، در اوایل تابستان به توصیه پزشکش در کالیفرنیا در خانه خواهد ماند.

حتی اگر او قبلا در حالی که هفت ماهه پسرش آرچی را در فوریه 2019 باردار بود ، برای زایمان به نیویورک پرواز کرد.

یک منبع سلطنتی به The Post گفت که او میخواست که در کنار هری باشد. اما این سفر و پرواز 12 ساعته احتمالاً برای او خطر دارد.

سخنگوی سلطنتی در یک جلسه مطبوعاتی گفت: “هری در حال برنامه ریزی برای حضور در مراسم است.”

“پزشک مگان مارکل به او توصیه کرده که سفر نکند. بنابراین هری حضور خواهد یافت. “

مراسم خاکسپاری در کلیسای سنت جورج قلعه ویندسور یک مراسم خودمانی خواهد بود، محدود به 30 شرکت کننده تحت قوانین سختگیرانه فاصله اجتماعی در انگلستان برگزار میشود. 

حتی نخست وزیر بوریس جانسون نیز در این مراسم شرکت نخواهد کرد تا فضای بیشتری برای اعضای خانواده سلطنتی فراهم شود.

فیلیپ جمعه در خانه در قلعه ویندسور درگذشت ،او فقط دو ماه با صدمین سالگرد تولدش فاصله داشت.

او روز شنبه با ادای احترام 40 دقیقه ای با اسلحه در سراسر کشور مورد تقدیر قرار گرفت.

هری از زمانی که که او و مارکل 39 ساله بیشتر از یک سال از خانواده سلطنتی کناره گیری کردند ،اولین بار است که برای مراسم تشییع جنازه فیلیپ به میهن بازگشت و این اولین دیدار او بعد از مصاحبه انفجاری ماه گذشته با اپرا وینفری بود ، که  در آن این زوج ادعای نژادپرستی در خانواده سلطنتی را مطرح کردند.

نایجل فاراج ، رهبر Brexit می گوید ، بریتانیایی ها از  شاهزاده هری استقبال نخواهند کرد
در طول مصاحبه ، مارکل گفت که او فکر خودکشی داشته است – و هیچ کسی به او کمک نکرد. در همین حال ، هری به اپرا گفت پدرش ، پرنس چارلز ، و برادرش ، پرنس ویلیام ، در نقش های ارشد خودشان “گرفتار شده اند”.

اما هری به گرمی از عشقش به مادربزرگش ، ملکه صحبت کرد و یک منبع روز جمعه گفت که او مراسم تشییع جنازه را از دست نخواهد داد.

یک منبع سلطنتی به The Post گفت: “هری به پدربزرگش بسیار نزدیک بود.” “البته ، هر چقدر روابط  بین او و خانواده کم باشد اما او آنجا خواهد بود.”.

روز شنبه ، شاهزاده چارلز ، فرزند ارشد الیزابت و فیلیپ و وارث تاج و تخت ، اولین اظهاراتش را در مورد از دست دادن “پدر عزیزش” بیان کرد.

چارلز گفت: “من به ویژه می خواستم بگویم که پدر من 70 سال گذشته را صرف ارائه خدمات برجسته و فداکارانه به ملکه ، به خانواده من و کشور کرد.”

چارلز به خبرنگاران گفت: “همانطور که می توانید تصور کنید ، من و خانواده ام خیلی برای پدرم دلتنگ هستیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا